Bursa Büyükşehir’de Toplu Sözleşme Sevinci

Bursa Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ Genel Müdürlüğü ve belediye iştiraki şirketler ile HAK-İŞ Sendikasına bağlı Hizmet-İş ve Özgüven-Sen sendikaları arasındaki toplu iş sözleşmesinde imzalar atıldı.

MEHMET ALİ ERBİL SEDA SAYAN’IN KONSERİNİ BASTI!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Türk Müziği’nin başarılı ismi Seda Sayan’ı ağırladı.

KADIKÖY YARI MARATONU’NUN KAZANANLARI BELLİ OLDU

“Şiddete Karşı Koş” sloganıyla Kadıköy Caddebostan sahilinde gerçekleşen Kadıköy Yarı Maratonu’nun kazananları belli oldu.

ALTIN KOZA SAHİPLERİNİ BULDU

‘’En İyi Film’’ Ödülü’nü,  Ahmet Necdet Çupur’un yönettiği Yaramaz Çocuklar filmi aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Akkuyu NGS Sahasına Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkenin ilk nükleer güç santralinin inşaat sahasını ziyaret etti.

SANATÇILAR ''SENSİZ OLMAZ'' DİYEREK KIZILAY’A DESTEK GÖNDERDİ

Koronavirüs ile mücadele, yangınlar ve sel felaketleri… Yaşanan her olumsuz durumda sahada canı pahasına görev yapan ve destek veren Kızılay’a ünlülerden büyük destek var.

ÇEVRE VE SANAT KİLYOS’TA BULUŞTU

Sanatın doğa ve eğlenceyle bütünleştiği Sarıyer Belediyesi Çevre ve Sanat Günleri'nin 4.'sü Kilyos'ta başladı.

KADIKÖY BOSTANLARINA İLK TOHUMLAR ATILDI

Kadıköy’de sağlıklı ve temiz gıda üretimine teşvik ve erişim kolaylığı sağlamak için hayata geçirilen Kadıköy Bostanları projesinde ilk tohumlar toprakla buluştu.

Spor Akademimizde Hazırlandılar, BESYO Hayallerine Kavuştular

BESYO sınavlarına, Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Akademisi Hazırlık Kursları’nda aldıkları eğitimlerle hazırlanan 21 öğrenciden 15’i üniversite hayallerine kavuştu.

Gaziosmanpaşa Belediyesi MEB sertifikalı ücretsiz kurslarına kayıtlar devam ediyor

Gaziosmanpaşalı kadınlar, el becerilerini geliştirip mesleğe dönüştürmek ve aile bütçelerine katkı sağlamak için bu yıl da Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği kurslarda buluşuyor.

Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi Yeni Döneme Kapılarını Açtı

Sanata gönül veren gençleri profesyonel düzeyde eğitimlerle geleceğe hazırlayan Gaziosmanpaşa Belediyesi Sanat Akademisi’nde 2021-2022 Eğitim Yılı kayıtları başladı.

Lisansüstü eğitim istihdamda kolaylık sağlıyor

Türkiye’de lisansüstü eğitime katılım her geçen yıl artıyor. 2019-2020 akademik yılında yüksek lisansa devam eden öğrenci sayısı 297 bin iken 2020-2021 akademik yılında bu sayı 343 bine 569’e ulaştı.

Egzamayı bunlar tetikliyor

Egzamayı bunlar tetikliyor. Hayat kalitesini ciddi anlamda etkileyen egzamanın çözümü sanıldığı kadar zor değil. Ancak bu noktada beslenmeden giyime kadar her konuda dikkatli olunması gerekiyor.

KAĞITHANE SOKAK SOKAK YENİLENİYOR

Kağıthane'de son 2 yılda gerçekleştirilen altyapı çalışmaları ile ilçe adeta baştan sona yenilendi.

Kilo Verme Sonrası Yüzdeki Sarkma ve Yorgun Görüntü Giderilebiliyor

Kilo Verme Sonrası Yüzdeki Sarkma ve Yorgun Görüntü Giderilebiliyor