SENFONİ ORKESTRASI CANLI YAYIN İLE ON BİNLERE ULAŞTI

Üreten kadınlara Büyükşehir

Bazı Ülkeler Maske Takarken Diğerleri Neden Takmıyor? İşte Sebebi…

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Yeşilay bağımlılıkla mücadele için güçlerini birleştirdi

KALBİ GÜÇLENDİREN DOĞAL BESİNLER!

TÜRKÇE POP’UN “DAMAR" I MUSTAFA SANDAL’DAN YENİ ŞARKI SÜRPRİZİ!

QNB Finansbank’tan bireysel ihtiyaç kredisi

Sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam, sigara, stres ve fazla kilo derken günümüzde kalp hastalarının sayısı artıyor

İzmir

27.09.2020

  • İMSAK 05:35
  • GÜNEŞ 06:57
  • ÖĞLE 13:07
  • İKİNDİ 16:29
  • AKŞAM 19:08
  • YATSI 20:24
  • Pazar 30 ° / 24 ° Güneşli
  • Pazartesi 29 ° / 21 ° Güneşli
  • Salı 29 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış


Yerli E-Posta Hizmete Açıldı

Yerli e-posta servisi hizmete açıldı

Turkcell'in e-posta platformu YaaniMail kurumsal ve bireysel kullanıcıların hizmetine sunuldu. Yapılan açıklamaya göre, mobil uygulaması Turkcell abonelerinin internet paketini harcamayacak olan YaaniMail’in kullanıcı bilgileri Türkiye’de saklanarak yurtdışına çıkmayacak. Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, "Türk halkının bu uygulamalara sahip çıkmasını, iyileştirilmesi gereken yerler konusunda bizi uyarmalarını bekliyoruz. Bu servisler kullanıldıkça gelişiyor ve büyüyor" dedi

urkcell, yerli e-posta platformu YaaniMail’i kullanıma sunduğunu duyurdu. Hem kurumsal hem bireysel kullanıcılar için başlatılan YaaniMail'in, Turkcell’in Ar-Ge departmanındaki mühendisler tarafından geliştirildiği açıklandı.

@yaani.com uzantısıyla hizmet verecek olan platformun, küresel rakiplere yerli alternatif sunduğu bildirildi. Öte yandan, YaaniMail kullanıcılarının bilgisinin Turkcell’in veri merkezlerinde depolanacağı kaydedildi.

Turkcell'den yapılan açıklamada, bir yıl içinde 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen YaaniMail, hem e-posta hem takvim özelliklerini bir arada sunacak.

Hizmete yeni girmesi sayesinde ad-soyad ile e-posta adresi alınabilen platformun mobil uygulamasının, Turkcell abonelerinin internet paketinden harcamadan kullanılabileceği aktarıldı. Kurumsal kullanıcılarına Türk Lirası ile lisans almanın yanı sıra kendi alan adları ile hizmet imkanı sağlayan YaaniMail’de 7 gün 24 saat Türkçe destek veriliyor.

'DİJİTAL SERVİSLER KULLANILDIKÇA BÜYÜYOR'

Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, "Ülkeler kadar kurumlar ve kişilerin de datalarına sahip çıkmasını istiyoruz. Bu anlamda, geliştirilen servislerin kullanılmasının da önemi büyük. Türk halkının bu uygulamalara sahip çıkmasını, iyileştirilmesi gereken yerler konusunda bizi uyarmalarını bekliyoruz. Bu servisler kullanıldıkça gelişiyor ve büyüyor. Türkiye’den global ölçekte teknoloji markaları çıkmasını istiyorsak bu uygulamaları kullanmamız da kritik önem taşıyor" dedi.

Verilen bilgiye göre, YaaniMail, Turkcell’in bulut depolama platformu Lifebox ve doğrulama servisi Hızlı Giriş ile entegre çalışacak