Whatsapp´ta Silinen Mesajları Okumanın Yolu

Whatsapp´ta silinen mesajlar nasıl okunur? İşte Whatsapp silinen mesajları okuma cep telefonu ayarı

 

Dünyanın en fazla kullanılan uygulaması kullanılan Whatsapp yeni özelliği ile gündeme tekrar geldi. Peki Whatsapp´ta silinen mesajları nasıl okunur? Whatsapp silinen mesajları okumak için sadece bunu yapın! Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp´ta silinen mesajlar nasıl okunur? sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Whatsapp´ta silinen mesajların okunmadığı zannediliyor ancak bazı yöntemlerle Whatsapp´ta silnen mesajlar rahatlıkla okunabiliyor. Peki Whatsapp´ta silinen mesajlar nasıl okunur? İşte Whatsapp´ta silinen mesajları okuma ve Whatsapp´ın bilinmeyen özellikleri.

Whatsapp´ta silinen mesajları nasıl okunur? İşte Whatsapp silinen mesajları okuma ayarı! Mesajlaşma uygulaması Whatsapp´ın bilmediğimiz birçok özelliği var. Malumunuz, silinen mesajlar okunmuyor diye biliyoruz. Ancak durum böyle değil. Whatsapp´ta silinen mesajları rahatlıkla okuyabilirsiniz. Peki Whatsapp´ta silinen mesajlar nasıl okunur? İşte Whatsapp´ta silinen mesajları okuma ve Whatsapp´ın bilinmeyen özellikleri.

 

Whatsapp Mevcut telefonunuz internet bağlantısı sayesinde ücretsiz olarak mesajlaşmak istiyorsanız WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Whatsapp´ta silinen mesajları nasıl okunur? İşte Whatsapp silinen mesajları okuma ayarı

Uygulama sayesinde sadece ses kaydı değil, aynı zamanda fotoğraf,video,ses kaydı,konum bildiri yapabiliyorsunuz.

Whatsapp´ta silinen mesajları nasıl okunur? İşte Whatsapp silinen mesajları okuma ayarı. Sosyal medya devi Facebook´un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp´ta silinen mesajları gizlice okumanın yolu varmış! Eğer birine mesaj gönderir ve kısa süre içinde bu mesajı silerseniz karşı taraf mesajı hiç görmemiş olsa bile okuyabiliyor! Nasıl mı?.

Whatsapp´ta silinen mesajları nasıl okunur? İşte Whatsapp silinen mesajları okuma ayarı

Eğer birine mesaj gönderir ve kısa süre içinde bu mesajı silerseniz karşı taraf mesajı hiç görmemiş olsa bile okuyabiliyor! Nasıl mı?

Konuştuğunuz bir kişi, size gönderdiği mesajı sildiyse, WhatsApp´ı telefonunuzdan silin ve tekrar yükleyin.

Bu işlemi tamamladığınızda mesaj geçmişiniz yedeklenmiş olacağından, silinen mesajı görme imkanına sahip olacaksınız.

 

Çevrimiçi olduğunuz esnada size gönderilen bir mesaj silindiğinde, ´bu mesaj silindi´ şeklinde bir uyarı görürsünüz.

Böylelikle mesaj, konuşma geçmişinden silinse dahi telefon hafızasında depolanmaya devam eder.

 

Silinen mesajları görmenin bir diğer yolu ise, Android telefonlar üzerinden indirilebilen bir uygulama kullanmak. WhatsApp silinen mesajların bildirimlerini de siliyor olsa da, bu tür üçüncül uygulamalar gönderilen mesajları silinmeden depolayabiliyor.

Ancak bu tür uygulamaların güvenilirliği her zaman bir soru işaretidir.

WhatsApp yetkilileri bu hatanın farkında olacaklar ki düzeltme için bir güncelleme yayınlamayı planlıyor. Güncellemenin ne zaman geleceği şu anda bilinmiyor.

WHATSAPP´IN AZ BİLİNEN 10 ÖZELLİĞİ

Peki WhatsApp´ın bütün özelliklerine hakim misiniz?

İşte mutlaka bilmeniz gerek 10 WhatsApp özelliği.

EMOJİ TARAMASI

WhatsApp´ta çok fazla emoji var, evet. Bazen doğru anda doğru emoji´yi bulmak çok zor olabiliyor. Artık istediğiniz emoji´yi kelime kullanarak aramanız mümkün olacak. Ancak bu özelliği kullanmak için ´auto correct´ özelliğinizin açık olması gerekiyor.

DAKİK HESAPLAMALAR

Eğer sürekli konuşmalarınızı takip etmiyorsanız, küçük tik işaretlerinin maviye dönüştüğü anı kaçırabilirsiniz. Artık gönderdiğiniz mesajı basılı tutarak çıkan "Bilgi" opsiyonunu tıklayarak bir tikin ne zaman maviye dönüştüğünü görebilirsiniz. Aynı işlemi attığınız mesajı kaydırarak da yapabilirsiniz. Bu işlem sayesinde attığınız mesajın karşı tarafa iletilip iletilmediğini ve okunup okunmadığını takip edebiliyorsunuz.

GRUP SOHBETLERİNİ SESSİZE ALIN

Çenesi düşük arkadaş gruplarınızdan veya kişilerden sıkıldığınızda, "Grup bilgisi"ni açarak, grup konuşmanızı sekiz saat, bir hafta veya bir yıl boyunca sessizleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken konuşma ekranı açıkken grup veya kişi isminin yazılı olduğu tepedeki kısma dokunmanız ve açılan ekranda "sessize al" seçeneğine tıklamanız

PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN

"Ayarlar"lardan "Veri Kullanımı"na tıklayarak, "Medyanın otomatik olarak indirilmesi" ayarlarını değiştirebilirsiniz. "Mobil veri kullanırken" düğmesine tıklayarak, verilerin wifi´sız ortamlarda indirilmesi opsiyonunu kapatabilir, ve telefon faturanızı azaltabilirsiniz.

OTOMATİK YÜKLEMELERİ DURDURUN

Telefonuzun fotoğraf galerisinde utanç verici resimler olmasını istemiyorsanız WhatsApp´ın otomatik yükleme özelliğini kapatabilirsiniz. Bunun için sohbet ayarlarında "Gelen medyayı kaydet" i kapatarak fotoğrafların ve diğer medyanın otomatik indirme işlemlerini durdurabilirsiniz.