Uygar´dan Ali ve Pilot´a Tuzak

Kimse Bilmez 12. yeni bölüm fragmanı: Pilot ve Ali ölecek! Kimse Bilmez 12. yeni bölümde neler olacak?.

 

Kimse Bilmez 12. yeni bölümüyle Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Salı akşamları Atv´de yayınlanan Kimse Bilmez dizisi 11. bölümü ile izleyicisini ekranlarını başına kilitledi. Heyecan dolu son bölümün ardından Kimse Bilmez dizisinin 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Peki Kimse Bilmez 12. bölümde ne yaşanacak? İşte Kimse Bilmez 12. yeni bölüm fragmanı.

Atv´nin sevilen dizisi Kimse Bilmez 12. yeni bölümüyle Salı akşamı yine izleyiciyi ekran başına kitleyecek. Sevda sahte evlilikleri sayesinde birbirlerine yaklaşırken, Uygar onları ayırmak için korkunç bir plan kurar. Ali ve Sevda, Uygar´ın planı karşısında ne yapacak? İşte Kimse Bilmez 12. yeni bölümde yaşanacaklar...

KİMSE BİLMEZ 12. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE - TIKLA

KİMSE BİLMEZ 12. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE - TIKLA

KİMSE BİLMEZ 12. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali ve Pilot, Ali´nin zekası sayesinde Takacı´nın tuzağından kurtulur. Ama Vedat´ın beklenmedik hamlesi, Pilot ve Vedat´ın kaçak duruma düşmesine neden olur. Pilot, bir yandan polisten kaçarken bir yandan Duygu´yla görüşmeye devam eder. Pilot durumunu Duygu´dan saklamayı başarabilecek mi? Öte yandan Ali ve Sevda sahte evlilikleri sayesinde birbirlerine yaklaşırken, Uygar onları ayırmak için korkunç bir plan kurar. Ali ve Sevda, Uygar´ın planı karşısında ne yapacak?

KİMSE BİLMEZ KADROSUNA YENİ BİR İSİM!

Atv´nin her bölümü merakla beklenen ve reyting sıralamasında birinciliğe oturan Baba Yapım imzalı dizisi Kimse Bilmez´in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Daha önce de birçok dizi ve sinema filminde rol alan Berke Üzrek, Kimse Bilmez dizisinde Takacı´nın kardeşi "Mert" karakterine hayat verecek.

PİLOT´A RAKİP GELİYOR

Birbirinden sürükleyici aksiyon ve dram sahneleriyle adından söz ettiren dizinin oyuncu kadrosuna, 12. bölümden itibaren tiyatro kökenli Berke Üzrek damga vuracak. Dizideki karakteri Pilot´un başını bir hayli ağrıtacak. Ağabeyi Takacı´nın intikamını almak isteyen Mert´in en büyük korkusu, düşmanlarının ondan daha fazla yaşaması.

KİMSE BİLMEZ 11. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sevda´nın söylediği yalan herkeste şok etkisi yaratmıştır. Ali ve Sevda artık evli olarak aynı evde yaşamak zorundadır. Üstelik mahalleli Sevda ve Ali için yeni bir sürpriz hazırlamaktadır. Hayal kırıklığı yaşayan Duygu´yu teselli etmek Pilot´a düşer. Duygu tam Pilot´a bir şans verecekken hiç beklenmedik bir şeyle karşılaşır. Öte yandan Ali, kardeşiyle ilgili bir şey bulmak ümidiyle Takacı´nın peşine düşer. Takacı´nın ise Ali ve Pilot için çok özel bir planı vardır. Kardeşler, Takacı´nın tuzağından kurtulabilecek mi?