SENFONİ ORKESTRASI CANLI YAYIN İLE ON BİNLERE ULAŞTI

Üreten kadınlara Büyükşehir

Bazı Ülkeler Maske Takarken Diğerleri Neden Takmıyor? İşte Sebebi…

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Yeşilay bağımlılıkla mücadele için güçlerini birleştirdi

KALBİ GÜÇLENDİREN DOĞAL BESİNLER!

TÜRKÇE POP’UN “DAMAR" I MUSTAFA SANDAL’DAN YENİ ŞARKI SÜRPRİZİ!

QNB Finansbank’tan bireysel ihtiyaç kredisi

Sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam, sigara, stres ve fazla kilo derken günümüzde kalp hastalarının sayısı artıyor

İzmir

27.09.2020

  • İMSAK 05:35
  • GÜNEŞ 06:57
  • ÖĞLE 13:07
  • İKİNDİ 16:29
  • AKŞAM 19:08
  • YATSI 20:24
  • Pazar 30 ° / 24 ° Güneşli
  • Pazartesi 29 ° / 21 ° Güneşli
  • Salı 29 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış


Soyunma Dolabı İmalatı Yapan Firmalar

Piyasada az sayıda soyunma dolabı ve diğer metal dolap modellerinden imalat yapan firmalar bulunmakatadır.

Soyunma Dolabı

Çelik metal personel soyunma dolabı iş yerinde genel olarak işçilere ait olan dolaplardır. Her personele özel olarak tasarlanan bu dolapların ölçütleri her şirkete özel olarak ayarlanmaktadır. Şirketlerin bünyesinde bulunan personel sayısına göre dolap sayıları belirlenmektedir. Fazladan alınan dolap sayısına göre indirimler sağlanmaktadır. İşçilerin genel olarak iş yerinden kullandıkları eşyaları kullandığı yer olarak görebilirsiniz. Kıyafetlerinden tutunda iş yerinde fazla bir şekilde kullandıkları eşyaları saklamaktadırlar. Eşyaların yedekleri de dolaplarda fazla bir şekilde yer kaplamaktadır. İş yerinde yer alan dolapların duvara monte edilmesi sayesinde güvenliği sağlanmaktadır. İlerde oluşacak bir yıkım etkisi olan depremlerde asla sarsılması ya da düşmemesi adına bu durumlar önemlidir. Can güvenliğinin son derece önemli olmasına bağlı olarak işlemlere dikkat edilmelidir.

Çalışanların işe hazırlanması gereken salon tipi mekanlarda personel dolapları kullanılmaktadır.

İşçilere ait olan bu dolapların kullanım alanları işçiler kendileri belirleyebilir. Bazı şirketlerde belirli kurallar dahilinde bu dolaplar kullanılır.

Soyunma Dolabı İmalatı Yapan Firma: soyunmadolabi.net

İstanbul, Ankara, Konya, Bursa, Mersin, Antalya ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm illere gönderim yapılmaktadır.

Soyunma Dolabı Nerelerde Kullanılır?

Metal soyunma dolabı, okullarda, spor salonlarında, hamamlarda, kapalı havuzlarda, hastanelerde, fabrikalarda, fırınlarda ve büyük üretim tesislerinde sıkça karşılaşılan dolap modelidir. Çalışanların eşyalarının düzenli tutulması ve steril ortamların sağlanması açısında büyük öneme sahip olan metal soyunma dolapları birçok model ve renkte tasarlanmaktadır. Bu sayede iş yerlerinin tasarımında herhangi bir bozulma meydana gelmemektedir. Teknolojinin gelişmesi boyama sektöründe de ilerlemelere sebep olmuştur. Bu sayede özel boyalarla boyanan çelik soyunma dolapları pas ve çizilmeye karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Bu sayede metal soyunma dolabını senelerce kullanmak mümkün hale gelmiştir.

Soyunma Dolabı Ölçüleri

Soyunma dolapları ekonomik, standart ve özel tasarım olarak üretilmektedir. Standart boy, ekonomik boy, Z model ve özel boy olarak farklı ölçülerde imalatı yapılır. Özellikle çok sayıda alım yapan kurumsal ve büyük özel firmaların öncelikli tercihi standart metal dolap imalatı olarak yapılmaktadır.

Dosya Dolabı

Ofisler, adliyeler, okullar ve arşivler gibi dosya yoğunluğu fazla olan iş yerlerinde kullanılan metal dosya dolabı oldukça kullanışlıdır. Bu dolaplar sayesinde evrak dağınıklığının önüne geçilir ayrıca değerli evrak ve eşyalar kilidi olan dosya dolabı sayesinde güvenli bir şekilde saklanmaktadı

Ahşap mı Çelik mi Dosya Dolabı?

Çelik en sağlam malzemelerden biridir. Bu sebeple kolay kolay hasar ve kırılma olmaz. Ahşap, sunta malzemeler gibi ağır değildir ve taşınma aşamaları da oldukça kolaydır. Bütün halde rahatlıkla taşınabilir. Bu sebeple dosya dolabı satın aldığınız zaman diğer dolaplarsa çıkan sıkıntıları yaşamanız çok düşük bir ihtimaldir. Metal dolap modelleri yangın, sel, vurma gibi durumlarda zarar görmez.