Şıklığı Tommy Life İle Yakala

Tommy Life internet sitesi üzerinden kadın, erkek, çocuk ve ayakkabı kategorileriyle müşterilerine hizmet vermektedir

Rakiplerinden farklı olarak çiftlere özel koleksiyonları ile ön plana çıkmıştır. Sadece web sitesi üzerinden satışlarda değil, sosyal medya hesapları üzerinden oldukça geniş takipçileriyle sürekli etkileşim halinde olan bir firmadır. Sosyal medya hesaplarında yeni modellerin görsel paylaşımlarını yaparak daha fazla kişiye hitap etmektedirler.

Tommy Life Avantajları

Tommy Life´ın son moda ürünlerinden satın almak isteyen kişiler için birçok avantaj sağlanmıştır. İnternet sitesi olan www.tommylife.com.tr ?den 75 TL ve üzeri sipariş verilmesi durumunda kargo ücreti alınmamaktadır. Alınan ürünün bedeninin uymaması ya da farklı sebeplerden iadesini ya da değişimini yapmanız mümkündür. Ürünün alındığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde ücretsiz iade veya değişim işlemleri yapılmaktadır.

Alışverişlerde kullanılan kredi kartlarının birçoğuna 9 taksit imkânı sunulmuştur. Tommy Life´tan alınan ürünler hızlı kargo özelliği ile birlikte 24 saat içinde kargoya verilip en hızlı şekilde müşteriye ulaşması sağlanır. Siteden yapılan alışverişlerde ödemeyi anında kredi kartına özel 9´a varan taksit seçeneğinin yanı sıra kapıda ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Aynı şekilde siteden kredi kartıyla yapılan alışverişler 3D Secure ile güvenli hale getirilmiştir.

Spor Şıklık İçin Tommy Life

Tommy Life markalı ürünlerin çoğunun alt yapısı spor ağırlıklıdır. Yeni ürünü olan spor tunik model ve renklerine siteden ilgili kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. Micro tunik dalgıç kumaş, baskılı kumaş ve kapüşonlu olarak çeşitleri bulunan spor tunikleri rahat ve kullanışlı bir seçenektir. Bedenleri XXL ?a kadar bulunan spor tuniklerin en ufak bedeni ise S´dir.

İndirim ve Kampanyalar Hakkında

Tommy Life müşterilerine sık sık avantajlı kampanyalar düzenler. Yaz dönemi için ?Büyük Yaz Fırsatı? başlığı altında seçili yaz ürünlerinde sepette ekstra 50 TL indirim kampanyası bulunmaktadır. Aynı zaman da çok al az öde gibi kampanyalar ile müşterilerini canlı tutmaktadır. Tommy Life internet sitesi üzerinden indirimli ürünleri görmek için ?Süper Fiyat? kategorisini tıklayıp fiyatları düşmüş, avantajlı ürünlerin listesine ulaşabilirsiniz. Kategori içinde kadın, erkek ve çocuk ürünlerinden indirime girenlerin hepsini görmeniz mümkündür.