KALBİ GÜÇLENDİREN DOĞAL BESİNLER!

TÜRKÇE POP’UN “DAMAR" I MUSTAFA SANDAL’DAN YENİ ŞARKI SÜRPRİZİ!

QNB Finansbank’tan bireysel ihtiyaç kredisi

Sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam, sigara, stres ve fazla kilo derken günümüzde kalp hastalarının sayısı artıyor

YILDIZ PROTOTİP ATÖLYESİ TEKNOFEST YARIŞMACILARININ DA TERCİHİ OLDU

FESTİVALİN HABERCİSİ ALTIN PORTAKAL SİNEMA TIRI YOLCULUĞUNA BAŞLIYOR!

Bu robot kişinin mutlu, üzgün ya da şaşkın olduğunu söyleyebiliyor

Enerjide kaynak ve teknoloji bağımsızlığına giden yolda Hidrojen

İzmir

26.09.2020

  • İMSAK 05:34
  • GÜNEŞ 06:56
  • ÖĞLE 13:08
  • İKİNDİ 16:31
  • AKŞAM 19:10
  • YATSI 20:26
  • Cumartesi 33 ° / 21 ° Güneşli
  • Pazar 30 ° / 24 ° Güneşli
  • Pazartesi 29 ° / 21 ° Güneşli


Payitaht´ta Casus Bulunacak Mı?İşte Fragman

Payitaht Abdülhamid 91. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Halil Halid ve adamları pusuya düşüyor.

 

TRT 1 ekranlarının sevilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yayınlanan bölümde Abdülhamid saraydaki casusu bulmaya, hainleri ortaya çıkarmaya çalışırken Zalman zehirli bir örümcek gibi adamlarıyla Abdülhamid´in etrafını sinsice örüyor. Bölümün ardından izleyiciler şimdi Payitaht Abdülhamid 91. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor

Cuma akşamları saat 20.00´de izleyicisiyle buluşan Payitaht Abdülhamid´in yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Yeni bölümde Zülüflü İsmail´in taht sevdasıyla Seraskerlikten çıkardığı haritalar Osmanlı´yı büyük bir diplomatik krize sokuyor. Heyecan dolu sahneleriyle bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler Payitaht Abdülhamid 91. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sır odasından çalınan vesika Abdülhamid´i tahtından indirmek isteyen düşmanlarına ümit vermiştir. Abdülhamid saraydaki casusu bulmaya, hainleri ortaya çıkarmaya çalışırken Zalman zehirli bir örümcek gibi adamlarıyla Abdülhamid´in etrafını sinsice örmektedir.

Zülüflü İsmail´in taht sevdasıyla Seraskerlikten çıkardığı haritalar Osmanlı´yı büyük bir diplomatik krize sokar. Osmanlı´nın harp planlarını gören sefirler, soluğu Abdülhamid´in karşında alır.

Halil Halid ve adamları Abdülhamid´in emriyle fuara gelecek silahları almaya Selanik´e giderler. Jorris de ordadır. Jorris İmro örgütünün zindandaki liderini kaçırırken Halil Halid´in karşısına çetecileri çıkarır. Halil Halid ve adamları silah deposunda pusuya düşerler.

Seniha´nın gidişi ve Cemile Sultan´ın haremde estirdiği sert rüzgarlar, Bidar ve Cemile´nin arasını iyice açar. Bu arada Bidar´ın sorumluluğu altındaki Darül Hayr-i Ali´de meydana gelen kötü bi hadise, Cemile´nin Bidar´ı iyice köşeye sıkıştırmasına vesile olur.

Bidar bu güç durumun altından kalkmayı başarabilecek midir?

Halil Halid ve adamları kurulan hain pusudan kurtulabilecek mi?

Yabancı sefirler talepleriyle Abdülhamid´i köşeye sıkıştırırken, Abdülhamid bu kriz durumunda ne yapacaktır?