Kimse Bilmez´de Aşk İtirafları.İşte Yeni Fragman

Bunlardan biri de ?İşte Anne Projesi´. Devlet bu kapsamda, işsiz olup da çalışmak isteyen annelere günlük 80 lira ödüyor. Uygulama, İşkur aracılığı ile yürütülüyor. Projeden, sadece 0-15 yaş arası çocuğu olan anneler yararlanabiliyor. Evlat edinen kadınl

 

ATV ekranlarının yaz dizisi Kimse Bilmez yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla takip ediliyor. Dizide bu hafta yaşanacak olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Kimse Bilmez 6. bölüm fragmanı yayınlandı.

KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda, babasının Ali´nin oğlunu öldürdüğünü öğrenince dünyası başına yıkılır. Bir tarafta aşık olduğu adam, diğer tarafta babası vardır.

SEVDA´YI BEKLEYEN TEHLİKE NE?

Sevda babasıyla yüzleşince, Sevda´nın gerçekleri Ali´ye anlatma ihtimali Köksal ve Hayriye´yi dehşete düşürür. Sevda çareyi herkesten kaçmakta bulur. Ancak onu bekleyen tehlikeden habersizdir.

PİLOT, DUYGU´YA YAKIN OLMAYA ÇALIŞIYOR

Öte yandan Duygu´ya olan ilgisi günden güne artan Pilot, Duygu´ya daha yakın olabilmek için mahallede bir iş yeri açmak ister. Bu sırada başına hiç umulmadık bir şey gelir.

SEVDA, ALİ´YE GERÇEKLERİ ANLATACAK MI?

Pilot´un, Duygu için yaptıkları Duygu´nun Pilot´a olan hislerini değiştirecek midir? Ali, yaşanan tüm olaylardan Uygar´ı sorumlu tutar ve her şeye son vermek için bir karar alır. Uygar için artık her şeyin sonu mudur? Ali´siz yaşayamayacağını düşünen Sevda´ysa, tüm gemileri yakıp Ali´ye gerçekleri anlatmaya karar verir.