Kara,´Yeniden Refah Partisi´ne İlgi Büyük´

Genel Başkanı Fatih Erbakan olan Yeniden Refah Partisine ilgi artıyor.

 

Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Orhan Kara, Gazetemize yaptığı açıklamada;
Her siyasi hareketin halka daha iyi hizmet amacıyla kurulduğunu ifade ederek, "Halkımıza hizmet eden iktidarın doğru adımlarının her zaman destekçisi olacağız. Ancak yanlış olarak gördüğümüz çalışmaların düzeltilmesi içinde gerekli adımları atarak siyasete fark?ı bir bakış açısı kazandıracağız" diye konuştu.

´SORUNLAR REFAH IKTIDARIYLA ÇÖZÜLÜR´
Partisinin kurulduğu günden beri Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan´ın halkın sosyal, kültürel ve ekonomik sıkıntılardan kurtarmanın yolunu çözüm projeleriyle birlikte vatandaşlara anlatmasının büyük bir ses getirdiğini kaydeden Kara, "Halkımız bu projelerin hayata geçmesiyle birlikte yeniden büyük Türkiye´nin ancak Yeniden Refah Partisi´nin iktidarıyla kurtulacağına inandığı için önümüzde yapılacak ilk şeçimlerde partimizi iktidara getirmeye kararlı görünüyor" diye konuştu.

YENİDEN REFAH SAHAYA İNİYOR
Partisinin halkın her kesimine ulaşacak projeleri hazırlayarak sahaya ineceğini kaydeden Kara, özelikle kadınlar, gençlik başta olmak üzere halkın herkesimine yönelik ekibiyle birlikte geniş kapsamlı bir çalışma içerisine gireceklerini söyledi.
Her zaman çatışmacı değil, uzlaşmacı bir anlayışın siyasette hakim olmasını istediklerini belirten Kara, Amacın bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek olması gerektiğini ifade etti