Hercai Bu Akşam Yeni Bölümüyle Başlıyor

Hercai yeni sezon 13.bölüm fragmanı yayında! Miran´a ne oldu? İşte Hercai 13.bölüm fragmanı!

 

ATV´nin iddialı yapımı Hercai 13.bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin´in yer aldığı yapımın yeni bölüm fragmanında şok edici gelişmeler yaşanıyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi yeni sezon ilk bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitleyecek. Hercai 13.bölüm fragmanında Miran´ın vurulmasıyla konakta gergin dakikalar yaşanıyor. Reyyan ve Miran düşman aileleri bir arada tutabilecek mi? Geçtiğimiz sezonda Gönül tetiği çekmesiyle Azat vurulmuştu. İşte Hercai 13.bölüm fragmanı ve yeni sezon bölümünde yaşanacak olaylar

Sevilen dizi Hercai yeni sezon fragmanı izleyicisiyle buluştu. ATV´nin reyting rekoru kıran dizisi yeni sezon fragmanlarıyla dikkat çekiyor. Hem oyuncu kadrosu hem konusuyla her zaman izleyicisini mest eden Hercai 13.bölüm fragmanında şok edici gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz sezonda Azat´ın vurulması konakta gergin anlara sebep olmuştu. Yeni sezon fragmanında ise Miran ve Reyyan´ın zor durumda olduğunu görüyoruz. Peki Hercai 13.bölüm fragmanında neler oluyor? İşte Hercai yeni sezon fragmanı ve yeni bölümde neler yaşanacağına dair ipuçları?

HERCAİ 13.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Heyecanla beklenen Hercai 13.bölümü izleyicisiyle bu akşam buluşuyor. Yeni bölüm fragmanında beklenmedik gelişmelere şahit olacağımız Hercai yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti haberimizin devamında yer alıyor.

Hercai yeni sezon 13.bölüm fragmanı yayında! Miran´a ne oldu? İşte Hercai 13.bölüm fragmanı!

Miran´ın, Reyyan´a evlilik teklifi etmesinin ardından sorduğu soruya ne cevap vereceği merak ediliyor. Çocukluğundan beri içinde yaşadığı intikamını bir kenara bırakıp sevdasına mı yönelecek?

Yoksa sevdası kini karşısında mağlup mu olacak? Ya Reyyan? O ne yapacak? Geçmişine bir sünger çekip tekrardan müziceler diyarında kendine yer edinebilecek mi? Yoksa yüreğindeki acılar gün yüzüne çıkıp da onu Miran´dan uzaklaştıracak mı?

REYYAN VE MİRAN´IN AŞKI BU SAVAŞI DURDURACAK MI?

Azize, Şadoğulları´nı evinden ettikten sonra geçmişi su yüzüne çıkarma konusunda bir hayli kararlıdır. Yılların getirdiği intikamın arkasında doğan gerçek, peyderpey gün yüzüne çıkıyor.

PEKİ YA NE OLACAK?

Geçmiş zamanlarda Azize ile Nasuh arasındakiler, yeni bir savaşın başlangıcı olacak mı? Mran ve Reyyan´ın aşkı bu savaşı durdurmaya yetecek mi?