Dünyaca Ünlü Arama Uzmanları Türkiye´de Buluşuyor

Artık dijital pazarlamanın önemi değil, nasıl fark yaratılabileceği tartışılıyor

 

İnternetin her geçen gün daha fazla kullanıldığı iş dünyasında dijital pazarlama alanında gelişmek ve güncel bilgileri edinmek kuşkusuz herkes için önem taşıyor. İşte bu nedenle yakın zamanda düzenlenecek olan Digitalzone etkinliği sadece dijital pazarlamayla ilgilenenleri değil, işletmeleri, markalaşmak isteyenleri, freelance çalışanları, yöneticileri, ajans çalışanlarını da çok yakından ilgilendiriyor.

Digitalzone 2013 yılında ilk kez düzenlenmiş ve büyük bir ilgi görmüştü. Her yıl Zeo Agency tarafından düzenlenmeye ve Türkiye´de katılımcılara uluslararası bir konferansa katılma deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Bu yıl yine dopdolu bir programla SEO ve dijital pazarlama dünyasında büyük heyecan yaratan konferans Radisson Blu Hotel Şişli´de, 9 Ekim 2019´da gerçekleşecek.

Veri odaklı teknik SEO´dan sıralamaları iyileştiren bağlantıların nasıl edinilebileceğine, B2B aramada başarıya nasıl ulaşılabileceğinden çoklu algoritmalar için optimizasyon konusuna kadar pek çok konunun derinlemesine inceleneceği konferansta simultane çeviri de yapılacak. Genel olarak Digitalzone´19, 4 temel konu çerçevesinde düzenlenecek. Bunlar; arama motoru optimizasyonu, dönüşüm oranı optimizasyonu, içerik pazarlama ve PR ile büyüme olacak.

Bu Yıl Digitalzone´da Kimler Konuşacak?

Son derece önemli markalara danışmanlık yapan önemli isimleri dinleme şansı sunan Digitalzone kapsamında Hannah Thorpe (Found), Bastian Grimm (Peak Ace), James Finlayson (Verve Search), Dominic Woodman (Distilled) söz alacak isimlerden sadece birkaçı? Aynı zamanda Skyscanner´dan Emre Güney, Ahrefs´ten Nick Churick ve Kriko´dan Uğur Eskici de konuşma yapacak.

Zeo Agency´den Yiğit Konur ve Ozan Ketenci´yi, DataForSEO´dan George Svash ve Optdcom´dan Serbay Arda Ayzit´i dinleme fırsatı da mevcut. Bununla birlikte İlyas Teker (Mosanta) ve Okan Kortan (Performics) yapacağı konuşma şimdiden merakla beklenen isimler arasında yer alıyor. Digitalzone´19 network fırsatları bakımından da önem taşıyan bir etkinlik!

Sadece Türkiye´nin değil, Doğu Avrupa´nın en önemli dijital konferansı olma özelliği taşıyan Digitalzone için yerinizi ayırtmanızda fayda var. En güncel bilgileri, dünyaca ünlü uzmanların deneyimlerini, görüşlerini dinleme şansın sunan etkinliğe 400 kişinin katılım göstermesi bekleniyor. Kısacası 9 Ekim´de SEO´nun ve dijital pazarlamanın nabzı Digitalzone´da tutulacak!