SENFONİ ORKESTRASI CANLI YAYIN İLE ON BİNLERE ULAŞTI

Üreten kadınlara Büyükşehir

Bazı Ülkeler Maske Takarken Diğerleri Neden Takmıyor? İşte Sebebi…

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Yeşilay bağımlılıkla mücadele için güçlerini birleştirdi

KALBİ GÜÇLENDİREN DOĞAL BESİNLER!

TÜRKÇE POP’UN “DAMAR" I MUSTAFA SANDAL’DAN YENİ ŞARKI SÜRPRİZİ!

QNB Finansbank’tan bireysel ihtiyaç kredisi

Sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam, sigara, stres ve fazla kilo derken günümüzde kalp hastalarının sayısı artıyor

İzmir

27.09.2020

  • İMSAK 05:35
  • GÜNEŞ 06:57
  • ÖĞLE 13:07
  • İKİNDİ 16:29
  • AKŞAM 19:08
  • YATSI 20:24
  • Pazar 30 ° / 24 ° Güneşli
  • Pazartesi 29 ° / 21 ° Güneşli
  • Salı 29 ° / 22 ° Gök gürültülü sağanak yağış


Çevreye Duyarlı Karton Bardaklar

Karton Bardak tanım olarak hammaddesi cam, plastik, köpük vs. gibi cam bardak gibi bardaklara kıyasla en az onlar kadar sağlıklıdır.

Aynı zamanda hem pratik hem de ucuz olmasından dolayı tercih edilen kağıt bardak üretimi oldukça yaygınlaşmıştır. Karton bardak üretimi isteyen kişi şirket gibi markalaşmış ve kendini tanıtmak isteyenlere yönelik reklam amacıyla çeşitli logoların bardağın üzerine basımı yapılarak üretimi gerçekleştirilir. Reklamı yapılan markalaşmış firmanın logo işareti ve şekil olarak baskısı firmanın tanınmasını sağlayacak bilgiler ile gerçekleştirilir. Farklı şekilde isimlendirilen kağıt bardaklara baskılı kağıt bardak, baskılı karton bardak şeklinde adlandırılır.

 Karton Bardak ve Reklam Promosyon Ürünleri

 Pratik olan kullanılıp atılabilen bu kağıt bardaklar herkes için zorunlu olan sıvı tüketimi için kullanış açısından birebirdir. Bu nedenle yaygınlaşması aynı zamanda tanıtım yani reklam amacıyla da kullanılması gayet normal hale gelmiştir. Kolay kullanışlı ve hijyenik olmasının sayesinde sağlıklı olduğundan sık tercihler arasında olmuş ve firmaların da kendi reklamlarını yapmak amacıyla kullandıkları kağıt bardaklar promosyon fiyatı olarak da oldukça uygun olduğundan tercih sebebidir.

 Karton bardak üretiminden satışına kadar el değmeden temiz koşullar ile üretilmektedir. Karton bardak şirketlerde meşrubat, su, kahve gibi ikramlar için vazgeçilmez olduğundan oldukça yaygın kullanılmaktadır.

 Hammaddesi Sağlıklı mıdır?

 Karton bardaklar çevreye uyumlu olduğundan kullanılmasında bir sakınca olmaması ve sebillere ve otomatlara da uygun olması sayesinde oldukça verimli ve gerekli bir cisimdir. Bu bardakların hammaddesi olan karton geri dönüşümlü olması sayesinde doğaya hiçbir zarar vermez. Bu şekilde kullanılmasını yaygınlaştıran özellikleri sayesinde bu bardaklar firmaların reklamını üzerine basılarak daha da amaca uygun şekilde kullanımının yaygınlaşması etkili olmaktadır.

 Karton Bardak çeşitleri

 4 oz kağıt bardak, 7 oz karton bardak, 8 oz kağıt bardak, 9 oz kağıt bardak, 12 oz kağıt bardak, 14 oz kağıt bardak, 16 oz kağıt bardak çeşitlerin detaylı bilgileri için https://accascup.com/karton-bardak/ sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

 KARTON BARDAK MAKİNA ÖZELLİKLERİ

 Hammaddesi karton olan bardakların içeriğinde metal, alüminyum olmadığından karton bardak üretiminde kullanılan makineler diğer makineler ile kıyas yapıldığında çok daha hızlı çalışır.

 Karton bardak altlığı tek seferde yapıştırıldığından fire olma ihtimali oldukça azdır.

 Hareketli yapı sayesinde hasar oluşma olasılığı oldukça azdır.

 Karton kağıt bardak üretimi yapan makinelerin içindeki parçalar ustalık gerektiren ve ekip çalışmasına uyumlu şekilde çalışma ortamı gerektirir.

 Makinelerde bulunan sistem de üflemeli hava sağlayan düzenek ile tamamlanmış olan karton kağıt bardak, üfleme işlemi ile boru içerisine yerleştirilerek tamamlanır.