Binali Yıldırım Canlı Yayında Soruları Cevaplıyor

AK Parti İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım Atv ortak yayınında açıklamalarda bulunuyor

 

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala canlı yayında soruları yanıtlıyor. Saat 21´de başlayan "Binali Yıldırım Özel Yayını"  Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında ortak yayınlanıyor.

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala canlı yayında soruları yanıtlıyor. Saat 21´de başlayan "Binali Yıldırım Özel Yayını"  Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında ortak yayınlanıyor.

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında düzenlenen canlı yayında soruları yanıtlıyor.

Binali Yıldırım´ın açıklamaları şöyle:

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında düzenlenen canlı yayında soruları yanıtlıyor.

Binali Yıldırım´ın açıklamaları şöyle:

İMAMOĞLU´NUN ´BİNALİ YILDIRIM SORULARI İSTEDİ´ YALANI
Çok güzel bir şey söyledin. Benim soru isteme âdetim yok. Hatta ne isteseniz sorun dedim. Benim zihnim çok berrak. Bildiğime bildim derim bilmediğimi bilmiyorum derim. Arkadaş bir yalan söyledi. Yatsı olmadan yalanı ortaya çıktı. Yalanı da hatayı da kabul etmek erdemdir. Tamam kardeşim yalan de ve özür dile bu iş bitsin. Belli olmayan moderatörden ben nasıl soru alabilirim. Yalan ortaya çıktı yoluna devam etti. Özür dile ne kaybedersin ki? İspat et edemezsin. Kimden istedi moderatörden o da çıkıyor ki benden istemedi. Sakin olsun öfke kontrolü önemli bir şey.

´İspatlayamam. Moderatör belli olmadan önce teklif gelmiş´. Arkadaş konuştukça irtifa kaybediyor.

.Belki bunun piyarcıları kampanya akılları buna bir şey söylüyor oda açıklama yapıyor.

CANLI YAYIN AÇIKLAMASI
Aslında başlangıçta düşünmüyordum. Bunu çok fazla gündeme getirdiler. "Korktu mu? Niye böyle davranıyor" gibi yayınlar artarak devam edince ben de bu arkadaşımızın hevesini kursağında bırakmayalım dedim. Bu arkadaşın bu hevesini de kursağında bırakmayalım, gelsin konuşalım dedim. Uğur Dündar´ı ben teklif ettim. Hem yayın yapılsın diyorlar hem de yandaş televizyonda yaparlar diyorlar. Ben öyle olmadığını ortaya koydum. Ben kim istiyorsa o gelsin dedim.

CHP´NİN TELKİNİ İLE BU YAYINDAN VAZGEÇMİŞ OLABİLİR
Uğur Dündar olsun dedim. Benim için hiç mahsuru yok. Yeter ki bahaneleri kalmasın. Sonra vazgeçti. Neden vazgeçti anlamış değilim. Tam da onun istediği şeyi sağlayacak bir fırsat doğru aslında. Bu fırsatı değerlendirebilirdi. Ama bilemediğimiz bir nedenden dolayı bu yayını yapmaktan vazgeçti. Kendisinin açıklamaları ne kadar kabul gördü ikna edici oldu bilemem. Ben ikna olmadım. CHP´nin telkini ile bu yayından vazgeçmiş olabilir.

İsmail Küçükkaya´yı ben eskiden beri tanırım, ulaştırma muhabiriydi. İsmail Küçükkaya kendi işini yapmaya çalışan ama düşüncesi de bilinen bir arkadaşımız.

CANLI YAYIN NASIL OLACAK?
Genel Başkan Yardımcıları bugün detayları konuştu. Her adaya 15 soru sorulacak. Her soru içi 3 dakika ayrılacak. İsmail Küçükkaya isminde her iki tarafta mutabık kaldı. Bu programın bir özelliği herhangi bir televizyon kanalının logosuyla yaılmayacak bir stüdyoda yapılacak. Biz de söz ağızdan çıkar karşı tarafta karar değişikliği olursa bunu bilemem. Soru sordu soru hoşumuza gitmedi onu gözden uzaklaştırmak unutturmak benim yapacağım bir şey değil yapmam. Ama CHP adayının öyle bir huyu var. O diyebiliyor. Ne isterse sorsun biz de sorularına samimiyetle cevap verelim.

CHP ADAYININ VALİYE HAKARETİ
(Ordu´da yaşanan olay) Özür dilese daha şık olurdu, bu kadar konuşulmazdı. Görüntüler var. Görüntüler olsa da olmasa da bu lafı bir başka lafla tevil etmeye çalışmak işi hafifletmez.

"ORGANİK BİR KAMPANYA YÜRÜTÜYORUZ"
Benim kampanyam başından beri organik kampanya yapacağım dedim. Bu düşüncem devam diyor. Bundan kastım büyük meydanlarda insanlara hitap etmek değil gelişi güzel sokakta karşılaştığım insanlarla sohbet etmek. Tanışıp oturup çay içmek, hatır sormak, kendisini dinlemek. Projelerimizi paylaşmak gibi doğal bir kampanya.

 

31 Mart sonrası şuna şahit oldum, bizi teskin ediyor insanlar; "Sen memlekete çok iş yaptın. Biz bu işi düzelteceğiz, hiç üzülme başkanım Topal Dursun´un oğlu...´ Sanki onlar bu işin sorumlusuymuş gibi insanlar bu işten kendilerini sorumlu tutuyorlar aman üzülme sen. Sizin bir kabahatiniz yok ki diyorum ben. Bu iş sandıkta yapılan yolsuzlukla hırsızlıkla bu hale geldi. Asıl siz kusura bakmayın biz sizi bir daha sandığa gitmek zorunda bırakıyorum. Ben buna üzülüyorum.

"MAĞDUR KİM BEN SORUYORUM"
Sandıkta yağılan yolsuzluk nedeniyle iş buraya geldi. Bu çalma işi nereden çıktı. Kardeşim bu çalma işi oyları cebine koyup eve götürecek hali yok ki. Senin oyunu Banu hanıma yazar bu da çalmadır. Bu sonuç değişecek görünüyor. 29´dan 13´e geriledi. 1 milyon daha saysak bizim tarafa geçiyor. Bunu gördü ve hemen müraacat etti, bizim arkamızdan. 5 dakikada karar çıkardı. Bizim arkadaşlarımız kapılarından içeriye giremedi. Sonra YSK´ya gitti iş orada da red gördük. Sonra yeniden sayma işi tamamen gündemden düştü. Mağdur kim ben soruyorum. Mağdur 8 milyon oy kullanan. Bu insanlar tekrar sandığa gidecek. İnsanların planları als üst oldu. Buna ne gerek var. Sayalım...

23 HAZİRAN´DA KÜRT SEÇMENİN TAVRI
Kimsenin oyum kimsede değil. Herkes adayları dinleyecek, adaylara bakıp karar verecek. HDP, Kürt seçmenin oyunun sahibi değil. Kimsenin oyu kimsenin cebinde değil. Herkes adaylara bakıp karar verecek. Aynı kişiye oy vermiyorlar. Bu bizim demokrasinin güzelliği. Bölgede HDP ile beraber en fazla olan AK Parti´dir. Bize bölge halkından oy geldi.

KÜRT VATANDAŞIMIZDAN BU SEÇİM DAHA FAZLA OY GELECEK
Bu seçimde de gelecek buna inanıyorum. İstanbul´da o bölgenin insanına en iyi hizmeti ben yaparım. Gidin Diyarbakır´a yollarına bakın havaalanına bakın... Kürt vatandaşımızdan bu seçim daha fazla oy gelecek.

Masum bir hataysa dikkatsizlikse oylar yakın o zaman yanlışlıklar da, hatalar da eşit olmalı. Çalma başka nasıl olacak. Onu birisi söylesin.

İBB´DEN VERİLERİN KOPYALANMASI
Kazandığına o da inanmıyor gelmişken bütün bilgileri derleyeyim, toplayayım bizde kalsın kullanırım. Kişisel verileri koruma kanununa mualefet. Bu mahkeme kararı ile zaten durduruldu. Üç tane dışarıdan uzman da katıldı. Bir firmanın verdiği elemanlar. Sen belediye başkanısın her şey senin elinin altında. Ne bu telaş ya. İstediğin bilgileri istediğin zaman sorgularsın.

 

"ONU VEREN ADAMIN ÖMRÜ HAPİSLERDE GEÇER"
Kim sana bilgiyi vermemezlik edebilir. Bu tecrübesizlik. Ben iyi niyetli düşünüyorum. Bir hesap da olabilir. Bir açıkları varsa, kısa sürece derleyip toplayım da belki bunları kullanırım... Ulusal güvenlikten öte insanların bilgilerine sahip olma hakkınız yok. Öyle bir şey yok. Onu veren adamın ömrü hapislerde geçer. Vereceksin diye emrettiği adamın ömrü hapiste geçer. Ne kadar verildiğini bilemiyorum.

"ASLA BİZİM SEÇMENİMİZ PİREYE KIZIP YORGAN YAKMAZ"
Biz bu seçimi anlamlı bir farkla kazanacağız. Bizim yol arkadaşlığımızda AK Parti´de küslük olmaz. Zaman zaman sitem olabilir. Sitem sevgiden gelir konuşuruz işleri güzelleştiririz. Kişi bilmediğinin düşmanıdır. Konuşma fırsatı verceğiz. Bunu yapıyoruz. Asla bizim seçmenimiz pireye kızıp yorgan yakmaz.

94 ÖNCESİ İSTANBUL VE GÜNÜMÜZ İSTANBUL´UN KIYASI
İstanbul eski yıllara göre çok iyi bir konumda. Dürüst davrannmak lazım. Tayyip Beyin belediye başanlığı öncesi İstanbul ile sonrası kıyas kabul etmez. 94 öncesi İstanbul´u bir sürü genç kardeşimiz bilmiyor. Biz o günleri yaşadık. Bilmemeleri normal. Bilmemeleri iyi bir şey. Biz kollarımız kopardı iki elimiz de iki tane bidon getiriyoruz, su dolduruyoruz. Çöp dağ gibi oluyor toplanmıyor, hava kirliliği nefes alamıyorsun. Otobüs metrobüs... Yürü tabanlarla... Bunlar şaka gibi geliyor ama bunlar yaşandı. 94 sonrası İstanbul´da dönüm noktası.Anketlerdle araştırıyorsun İstanbul sorunlarını ne çöp çıkıyor, ne susuzluk çıkıyor, ne temizlik çıkıyor yok. Ne var ulaşım trafik, yeşil alan, otopark, bağımlılıkla mücadele.

 

5 yıl içinde trafik sorunu kalmaz. Önceliğimiz trafik. Bazı cezalardan halkın haberi yok.

SEÇİM ÖNLEMLERİ
Oylara sahip çıkacağız. Bunun önlemi benim oradaki üyem bir dakika bu oy geçerlidir ben buna mualefet ediyorum yazacak şu sandıkta şu oy geçerlidir, geçerli olduğu halde iptale atılmıştır. Bu evrak işi kayıt altına alma işini görevlilerimiz çok iyi yapmalı. Sayım bitinceye kadar, torbalar bağlanıp mühürleninceye kadar gözden geçirecek, kabul etmediklerini kayıt altına alacak. Kontrol edecek. İmzayı basacak, bir nüshasını alacak. Bu bilgiler elimizde olunca ne yaparsalar yapsınlar bir sonuç alamazlar.


Binali Yıldırım Canlı Yayında Soruları Cevaplıyor

AK Parti İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım Atv ortak yayınında açıklamalarda bulunuyor

 

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala canlı yayında soruları yanıtlıyor. Saat 21´de başlayan "Binali Yıldırım Özel Yayını"  Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında ortak yayınlanıyor.

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala canlı yayında soruları yanıtlıyor. Saat 21´de başlayan "Binali Yıldırım Özel Yayını"  Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında ortak yayınlanıyor.

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında düzenlenen canlı yayında soruları yanıtlıyor.

Binali Yıldırım´ın açıklamaları şöyle:

Sandıkta usulsüzlükler nasıl yapıldı? 23 Haziran´da küskün seçmen nasıl sandığa çekilecek? 31 Mart ile 23 Haziran arasında hangi farklar var İstanbullulara müjdeleri neler olacak? Cumhur İttifakı´nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçime günler kala Atv-A Haber, A News ve A2 ekranlarında düzenlenen canlı yayında soruları yanıtlıyor.

Binali Yıldırım´ın açıklamaları şöyle:

İMAMOĞLU´NUN ´BİNALİ YILDIRIM SORULARI İSTEDİ´ YALANI
Çok güzel bir şey söyledin. Benim soru isteme âdetim yok. Hatta ne isteseniz sorun dedim. Benim zihnim çok berrak. Bildiğime bildim derim bilmediğimi bilmiyorum derim. Arkadaş bir yalan söyledi. Yatsı olmadan yalanı ortaya çıktı. Yalanı da hatayı da kabul etmek erdemdir. Tamam kardeşim yalan de ve özür dile bu iş bitsin. Belli olmayan moderatörden ben nasıl soru alabilirim. Yalan ortaya çıktı yoluna devam etti. Özür dile ne kaybedersin ki? İspat et edemezsin. Kimden istedi moderatörden o da çıkıyor ki benden istemedi. Sakin olsun öfke kontrolü önemli bir şey.

´İspatlayamam. Moderatör belli olmadan önce teklif gelmiş´. Arkadaş konuştukça irtifa kaybediyor.

.Belki bunun piyarcıları kampanya akılları buna bir şey söylüyor oda açıklama yapıyor.

CANLI YAYIN AÇIKLAMASI
Aslında başlangıçta düşünmüyordum. Bunu çok fazla gündeme getirdiler. "Korktu mu? Niye böyle davranıyor" gibi yayınlar artarak devam edince ben de bu arkadaşımızın hevesini kursağında bırakmayalım dedim. Bu arkadaşın bu hevesini de kursağında bırakmayalım, gelsin konuşalım dedim. Uğur Dündar´ı ben teklif ettim. Hem yayın yapılsın diyorlar hem de yandaş televizyonda yaparlar diyorlar. Ben öyle olmadığını ortaya koydum. Ben kim istiyorsa o gelsin dedim.

CHP´NİN TELKİNİ İLE BU YAYINDAN VAZGEÇMİŞ OLABİLİR
Uğur Dündar olsun dedim. Benim için hiç mahsuru yok. Yeter ki bahaneleri kalmasın. Sonra vazgeçti. Neden vazgeçti anlamış değilim. Tam da onun istediği şeyi sağlayacak bir fırsat doğru aslında. Bu fırsatı değerlendirebilirdi. Ama bilemediğimiz bir nedenden dolayı bu yayını yapmaktan vazgeçti. Kendisinin açıklamaları ne kadar kabul gördü ikna edici oldu bilemem. Ben ikna olmadım. CHP´nin telkini ile bu yayından vazgeçmiş olabilir.

İsmail Küçükkaya´yı ben eskiden beri tanırım, ulaştırma muhabiriydi. İsmail Küçükkaya kendi işini yapmaya çalışan ama düşüncesi de bilinen bir arkadaşımız.

CANLI YAYIN NASIL OLACAK?
Genel Başkan Yardımcıları bugün detayları konuştu. Her adaya 15 soru sorulacak. Her soru içi 3 dakika ayrılacak. İsmail Küçükkaya isminde her iki tarafta mutabık kaldı. Bu programın bir özelliği herhangi bir televizyon kanalının logosuyla yaılmayacak bir stüdyoda yapılacak. Biz de söz ağızdan çıkar karşı tarafta karar değişikliği olursa bunu bilemem. Soru sordu soru hoşumuza gitmedi onu gözden uzaklaştırmak unutturmak benim yapacağım bir şey değil yapmam. Ama CHP adayının öyle bir huyu var. O diyebiliyor. Ne isterse sorsun biz de sorularına samimiyetle cevap verelim.

CHP ADAYININ VALİYE HAKARETİ
(Ordu´da yaşanan olay) Özür dilese daha şık olurdu, bu kadar konuşulmazdı. Görüntüler var. Görüntüler olsa da olmasa da bu lafı bir başka lafla tevil etmeye çalışmak işi hafifletmez.

"ORGANİK BİR KAMPANYA YÜRÜTÜYORUZ"
Benim kampanyam başından beri organik kampanya yapacağım dedim. Bu düşüncem devam diyor. Bundan kastım büyük meydanlarda insanlara hitap etmek değil gelişi güzel sokakta karşılaştığım insanlarla sohbet etmek. Tanışıp oturup çay içmek, hatır sormak, kendisini dinlemek. Projelerimizi paylaşmak gibi doğal bir kampanya.

 

31 Mart sonrası şuna şahit oldum, bizi teskin ediyor insanlar; "Sen memlekete çok iş yaptın. Biz bu işi düzelteceğiz, hiç üzülme başkanım Topal Dursun´un oğlu...´ Sanki onlar bu işin sorumlusuymuş gibi insanlar bu işten kendilerini sorumlu tutuyorlar aman üzülme sen. Sizin bir kabahatiniz yok ki diyorum ben. Bu iş sandıkta yapılan yolsuzlukla hırsızlıkla bu hale geldi. Asıl siz kusura bakmayın biz sizi bir daha sandığa gitmek zorunda bırakıyorum. Ben buna üzülüyorum.

"MAĞDUR KİM BEN SORUYORUM"
Sandıkta yağılan yolsuzluk nedeniyle iş buraya geldi. Bu çalma işi nereden çıktı. Kardeşim bu çalma işi oyları cebine koyup eve götürecek hali yok ki. Senin oyunu Banu hanıma yazar bu da çalmadır. Bu sonuç değişecek görünüyor. 29´dan 13´e geriledi. 1 milyon daha saysak bizim tarafa geçiyor. Bunu gördü ve hemen müraacat etti, bizim arkamızdan. 5 dakikada karar çıkardı. Bizim arkadaşlarımız kapılarından içeriye giremedi. Sonra YSK´ya gitti iş orada da red gördük. Sonra yeniden sayma işi tamamen gündemden düştü. Mağdur kim ben soruyorum. Mağdur 8 milyon oy kullanan. Bu insanlar tekrar sandığa gidecek. İnsanların planları als üst oldu. Buna ne gerek var. Sayalım...

23 HAZİRAN´DA KÜRT SEÇMENİN TAVRI
Kimsenin oyum kimsede değil. Herkes adayları dinleyecek, adaylara bakıp karar verecek. HDP, Kürt seçmenin oyunun sahibi değil. Kimsenin oyu kimsenin cebinde değil. Herkes adaylara bakıp karar verecek. Aynı kişiye oy vermiyorlar. Bu bizim demokrasinin güzelliği. Bölgede HDP ile beraber en fazla olan AK Parti´dir. Bize bölge halkından oy geldi.

KÜRT VATANDAŞIMIZDAN BU SEÇİM DAHA FAZLA OY GELECEK
Bu seçimde de gelecek buna inanıyorum. İstanbul´da o bölgenin insanına en iyi hizmeti ben yaparım. Gidin Diyarbakır´a yollarına bakın havaalanına bakın... Kürt vatandaşımızdan bu seçim daha fazla oy gelecek.

Masum bir hataysa dikkatsizlikse oylar yakın o zaman yanlışlıklar da, hatalar da eşit olmalı. Çalma başka nasıl olacak. Onu birisi söylesin.

İBB´DEN VERİLERİN KOPYALANMASI
Kazandığına o da inanmıyor gelmişken bütün bilgileri derleyeyim, toplayayım bizde kalsın kullanırım. Kişisel verileri koruma kanununa mualefet. Bu mahkeme kararı ile zaten durduruldu. Üç tane dışarıdan uzman da katıldı. Bir firmanın verdiği elemanlar. Sen belediye başkanısın her şey senin elinin altında. Ne bu telaş ya. İstediğin bilgileri istediğin zaman sorgularsın.

 

"ONU VEREN ADAMIN ÖMRÜ HAPİSLERDE GEÇER"
Kim sana bilgiyi vermemezlik edebilir. Bu tecrübesizlik. Ben iyi niyetli düşünüyorum. Bir hesap da olabilir. Bir açıkları varsa, kısa sürece derleyip toplayım da belki bunları kullanırım... Ulusal güvenlikten öte insanların bilgilerine sahip olma hakkınız yok. Öyle bir şey yok. Onu veren adamın ömrü hapislerde geçer. Vereceksin diye emrettiği adamın ömrü hapiste geçer. Ne kadar verildiğini bilemiyorum.

"ASLA BİZİM SEÇMENİMİZ PİREYE KIZIP YORGAN YAKMAZ"
Biz bu seçimi anlamlı bir farkla kazanacağız. Bizim yol arkadaşlığımızda AK Parti´de küslük olmaz. Zaman zaman sitem olabilir. Sitem sevgiden gelir konuşuruz işleri güzelleştiririz. Kişi bilmediğinin düşmanıdır. Konuşma fırsatı verceğiz. Bunu yapıyoruz. Asla bizim seçmenimiz pireye kızıp yorgan yakmaz.

94 ÖNCESİ İSTANBUL VE GÜNÜMÜZ İSTANBUL´UN KIYASI
İstanbul eski yıllara göre çok iyi bir konumda. Dürüst davrannmak lazım. Tayyip Beyin belediye başanlığı öncesi İstanbul ile sonrası kıyas kabul etmez. 94 öncesi İstanbul´u bir sürü genç kardeşimiz bilmiyor. Biz o günleri yaşadık. Bilmemeleri normal. Bilmemeleri iyi bir şey. Biz kollarımız kopardı iki elimiz de iki tane bidon getiriyoruz, su dolduruyoruz. Çöp dağ gibi oluyor toplanmıyor, hava kirliliği nefes alamıyorsun. Otobüs metrobüs... Yürü tabanlarla... Bunlar şaka gibi geliyor ama bunlar yaşandı. 94 sonrası İstanbul´da dönüm noktası.Anketlerdle araştırıyorsun İstanbul sorunlarını ne çöp çıkıyor, ne susuzluk çıkıyor, ne temizlik çıkıyor yok. Ne var ulaşım trafik, yeşil alan, otopark, bağımlılıkla mücadele.

 

5 yıl içinde trafik sorunu kalmaz. Önceliğimiz trafik. Bazı cezalardan halkın haberi yok.

SEÇİM ÖNLEMLERİ
Oylara sahip çıkacağız. Bunun önlemi benim oradaki üyem bir dakika bu oy geçerlidir ben buna mualefet ediyorum yazacak şu sandıkta şu oy geçerlidir, geçerli olduğu halde iptale atılmıştır. Bu evrak işi kayıt altına alma işini görevlilerimiz çok iyi yapmalı. Sayım bitinceye kadar, torbalar bağlanıp mühürleninceye kadar gözden geçirecek, kabul etmediklerini kayıt altına alacak. Kontrol edecek. İmzayı basacak, bir nüshasını alacak. Bu bilgiler elimizde olunca ne yaparsalar yapsınlar bir sonuç alamazlar.