Başkan Erdoğan´dan Süpriz Ziyaret

Başkan Erdoğan Fenerbahçe Divan Kurulu´nda

 

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu (YDK) Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri´nde başladı. Fenerbahçe kongre üyeliğinde 25. yılını tamamlayan Başkan Recep Tayyip Erdoğan´ın sarı lacivertli takımın Yüksek Divan Kurulu ekim ayı olağan toplantısına katılıyor

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu (YDK) Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri´nde başladı. Saat 12.50´de başlayan toplantıya, Başkan Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.Başkan Recep Tayyip Erdoğan, kongre üyeliğinde 25 yılını tamamlayarak Yüksek Divan Kurulu üyeliğine geçişini gerçekleştirmek üzere toplantıya geldi.

Büyük bir katılımın gerçekleştiği toplantıyı canlı takip ediyoruz...

F.BAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ´UN AÇIKLAMALARI:

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın asırlık çınar Fenerbahçe´nin çatısı altında bizlerle olmasının onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız, kongre üyeliğinin 25. yılını doldurdu ve yüksek divan kurulu üyesi oldu. Çok tarihi günler yaşadı bu camia. Bu tarihi günlerin biri de bugündür. Her şeyden önce Fenerbahçeli vatanseverdir. En önemli kuruluş amaçlarımızdan biri olan gençleri vatanı korumak için hazırlamak.

BARIŞ PINARI HAREKATI´NI TÜM KALBİMİZLE DESTEKLEDİK

Fenerbahçeli, vatanını savunmak için koşar. Aynı 1. Dünya Savaşı´nda olduğu gibi. Mustafa Kemal Paşa´nın emriyle Anadolu´ya silah taşıyan bu camiaydı. General Harrington Kupası´nı kaldırıp, düşman kuvvetlerini cephede bozguna uğratan yine Fenerbahçe´ydi. Barış Pınarı Harekatı´nın tüm kalbimizle yanında olduğumuzu tüm kalbimizle ilan etmiştik.

Barış Pınar Harekatı´na başından beri destek verdiğimizi hep söyledik, bütün Mehmetçiklerimize buradan selam gönderiyoruz. Şehit olan askerlerimize Allah´tan rahmet diliyoruz.Fenerbahçe, hukukun üstünlüğüne ve adalete inanır. 3 Temmuz´da yapılan hain FETÖ kumpasında dostumuz da düşmanımız da bu tavrı en iyi şekilde gördü. Başkanımız Aziz Yıldırım´ın önderliğinde camia olarak en yalnız kaldığımız dönemde mücadele ederek çıktık.