Bahçeli Meclis Açılışına Katılmayacak

MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM açılışına katılmayacak sebebi rahatsızlığı

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Devlet Bahçeli´nin doktor tavsiyesi üzerine yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM´de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacağını bildirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM´de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacak. 

Açıklama MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın´dan geldi. Yalçın yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

"Malum olduğu üzere, geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; hastanede kısa süreli bir tedavi görmüş, daha sonra da evinde istirahate çekilmiştir.

Doktor tavsiyesi üzerine dinlenecek
TBMM´nin açılışı dolayısıyla meydana gelecek hareketlilik ve siyasetin yoğun gündemi dolayısıyla hastalığının nekahat döneminde yaşayabileceği öngürülen aşırı yorgunluktan uzak kalması gerektiği değerlendirilen Sayın Devlet Bahçeli´nin istirahatleri, doktorlarının tavsiyesi üzerine birkaç gün daha uzatılmıştır.

TBMM açılış etkinliklerine katılamayacak
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu sebeple yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM´de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacaktır. Bununla beraber, Sayın Genel Başkanımız hızla iyileşmekte, kendilerinin sağlık durumu iyiye gitmektedir."