A 4 KAĞIDI NERELERDE KULLANILIR?

BİZANS'IN GİZEMLİ SIRLARI

12 AYDA MİLYONLARCA KİŞİSEL VERİ SIZDIRILDI!

MEKKE’NİN FETHİ COŞKUSU EKRANLARDAN TÜM DÜNYA’YA YAYILDI! 

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNDE 50 YILLIK TECRÜBE

MUTLU ÇOCUK, MUTLU BİREY OLUYOR

İŞTE SPERM KALİTESİNİ ARTTIRAN 8 ÖNEMLİ BESİN

SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

  • Pazartesi 13 ° / 7 ° Sağanak
  • Salı 13 ° / 7 ° Sağanak
  • Çarşamba 11 ° / 6 ° Sağanak


Yıldız Teknik Üniversitesi mezunları 19.11’de buluşuyor

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunları 19.11’de buluşuyor

Mezunlarının her biri birer ‘yıldız’ olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin mezun iletişimi kapsamında gelenekselleşen “Yıldızlar Buluşuyor” etkinliği, online yapılacak. Buluşma bu yıl üniversitenin 109’uncu yılı kutlaması nedeniyle 19 Kasım 2020 tarihinde saat 19:11’de gerçekleştirilecek.

“Kondüktör Mekteb-i Alisi” adıyla 1911 yılında kurulan ve ülkemizin sanayileşmesinin temel taşlarından olan Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), mezun iletişimi kapsamında düzenlediği “Yıldızlar Buluşuyor” etkinliğini, bu sene yıldız bir isimle 19 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirecek.

“Yıldızlar 19.11’de buluşuyor” çağrısıyla yapılan “Yıldızlar Buluşuyor” etkinliğinin tarihi ve başlangıç saati Yıldız Teknik Üniversitesi’nin kuruluş yılına atıfta bulunuyor. Pandemi nedeni ile buluşma, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin sosyal medya hesapları ve Zoom üzerinden canlı olarak yayınlanarak, tüm Yıldız Teknik Üniversitesi mezunlarını bir araya getirecek.

Mezunlarla iletişimini güçlü tutarak, tecrübelerini öğrenciler ile buluşturmayı amaçlayan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin bu sene ki buluşmasını YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu komedyen ve yazar Kaan Sekban sunacak. Etkinlik, Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz ile Kaan Sekban’ın etkinlikten önce YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde geçirdikleri “Yıldız’lı Bir Gün” videosu ile başlayacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ın yapacağı özel mezunlar konuşmasının ardından; buluşma konser, dünyadaki başarılı Yıldız’lılarla canlı bağlantılar ve Yıldız’lıların başarı hikayelerinden oluşan özel bir video eşliğinde tamamlanacak.


Haber Kaynak : .