İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 20 ° / 10 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 ° / 12 ° Bulutlu


Yıldız Teknik Üniversitesi mezunları 19.11’de buluşuyor

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunları 19.11’de buluşuyor

Mezunlarının her biri birer ‘yıldız’ olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin mezun iletişimi kapsamında gelenekselleşen “Yıldızlar Buluşuyor” etkinliği, online yapılacak. Buluşma bu yıl üniversitenin 109’uncu yılı kutlaması nedeniyle 19 Kasım 2020 tarihinde saat 19:11’de gerçekleştirilecek.

“Kondüktör Mekteb-i Alisi” adıyla 1911 yılında kurulan ve ülkemizin sanayileşmesinin temel taşlarından olan Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), mezun iletişimi kapsamında düzenlediği “Yıldızlar Buluşuyor” etkinliğini, bu sene yıldız bir isimle 19 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirecek.

“Yıldızlar 19.11’de buluşuyor” çağrısıyla yapılan “Yıldızlar Buluşuyor” etkinliğinin tarihi ve başlangıç saati Yıldız Teknik Üniversitesi’nin kuruluş yılına atıfta bulunuyor. Pandemi nedeni ile buluşma, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin sosyal medya hesapları ve Zoom üzerinden canlı olarak yayınlanarak, tüm Yıldız Teknik Üniversitesi mezunlarını bir araya getirecek.

Mezunlarla iletişimini güçlü tutarak, tecrübelerini öğrenciler ile buluşturmayı amaçlayan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin bu sene ki buluşmasını YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu komedyen ve yazar Kaan Sekban sunacak. Etkinlik, Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz ile Kaan Sekban’ın etkinlikten önce YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde geçirdikleri “Yıldız’lı Bir Gün” videosu ile başlayacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ın yapacağı özel mezunlar konuşmasının ardından; buluşma konser, dünyadaki başarılı Yıldız’lılarla canlı bağlantılar ve Yıldız’lıların başarı hikayelerinden oluşan özel bir video eşliğinde tamamlanacak.