100 ÜNLÜ BİR KİTAPTA BULUŞUYOR

Yaygın ağrı ve hassasiyet fibromiyalji habercisi olabilir

BLACK FRIDAY İLE BİRLİKTE SİBER SALDIRILAR ARTACAK

Yaşam İçin Gerekli Mikrobesinler: Vitamin ve Mineraller

Grip ve COVID-19 arasındaki fark ne?

Bir kitap daha Platform Projesi oluyor

COVİD-19’LU HASTA İLE AYNI EVDE YAŞAMIN 10 ÖNEMLİ KURALI!

Uzaktan eğitim sürecinde kahvaltıyı ihmal etmeyin

  • Cuma 13 ° / 6 ° Güneşli
  • Cumartesi 13 ° / 5 ° Güneşli
  • Pazar 14 ° / 6 ° Parçalı bulutlu


Yiğit Atilla'nın Yeni Şarkısına Chrıstına Aguılera'nın Yönetmeninden Klip!..

Yiğit Atilla solo müzik kariyerinin ikinci çalışması “Gerek Yok”u Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Geçtiğimiz yıl yayımlanan “Beni Severdin” isimli şarkısı ile beğeni toplayan sanatçı; “Gerek Yok” ile hem müzikalite hem de görsel olarak çıtayı yükseltiyor.

Rock ve trap altyapıların harmanlandığı şarkının sözü ve müziği sanatçının kendisi gibi müzisyen olan kardeşi Ateş Atilla’ya, düzenlemesi ise Cenker Şimşir’e ait.

“GEREK YOK”UN KLİBİNİ DÜNYA STARLARININ TÜRK YÖNETMENİ ECE GÜRLÜ ÇEKTİ!..

Yiğit Atilla “Gerek Yok” şarkısının klibini; Amerika’da ülkemizi başarıyla temsil ederek Christina Aguilera, Khalid gibi dünya starlarının video kliplerini de çeken Türk fotoğrafçı ve video art sanatçısı Ece Gürlü’ye emanet etti.

Kullanılan renkler, görsel efekt ve animasyonlarla adeta hipnotize eden video klip cgi animasyon tekniğiyle bilgisayar ortamında tasarlanmış olup; sanatçı, cast ve dansçıların haricinde görülen her detay tamamen el yapımı olma özelliği taşıyor.

İlhan Balamur’un prodüksiyon menajerliğini üstlendiği çalışmanın greenboxta çekilen görüntüleri ise 18 saatte tamamlandı.

12 Haziran Cuma günü tüm müzik platformlarında “Gerek Yok”u dinleyebilir, Youtube Sony Music kanalında da video klibini izleyebilirsiniz.