Polat’dan Muhasebeciler Günü Mesajı

Türkiye'nin artık bir değişime ihtiyacı var!

SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

ÜNİVERSİTELİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY

ŞAHİN,' KANAL İSTANBUL İÇİN REFERANDUMA İHTİYAÇ VAR'

BAŞKAN POLAT, KIRKLARELİ İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİ AÇILİŞİNA TÜM İSTANBUL’U DAVET ETTİ.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Binasında Tabela Asıldı

Şirketler için hangisi daha tehlikeli

  • Pazartesi 9 ° / 3 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 8 ° / 3 ° Bulutlu
  • Çarşamba 10 ° / 3 ° Parçalı bulutlu


Uluslararası Şehrin Işıkları Yarışmasının Kazananları Belli Oldu

Uluslararası Şehrin Işıkları Yarışmasının Kazananları Belli Oldu

UEDAŞ’ın sektörde ilk olma özelliği taşıyan ‘Uluslararası Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışmasının kazananları belli oldu. Bu yıl sekizincisi düzenlenen yarışmaya dünyanın her yerinden 7 binin üzerinde başvuru geldi. Yarışmada Tolga İldun’un karlar altındaki Galata Köprüsü’nü görüntülediği fotoğrafı birinci seçildi.

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ)’ın sektörde ilk olma özelliği taşıyan ve bu yıl sekizincisi düzenlenen ‘Uluslararası Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışmasının kazananları belli oldu. Gece ve ışık temasının işlendiği yarışmada jüri tarafından birinciliğe Tolga İldun’un karlar altındaki Galata Köprüsü’nü görüntülediği fotoğraf layık görüldü. Sezgin Güvel'in Adana’da bir ameliyathaneyi yakından görüntüleyen fotoğrafı ikinci, Ramazan Çırakoğlu’nun Ankara’daki Millet Kütüphanesi fotoğrafı ise üçüncü oldu.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan ve birinciliği göğüsleyen Tolga İldun’a  Apple iPhone XR 64 GB akıllı telefon hediye edilirken, yarışmaya Adana’dan katılarak ikinciliği kazanan Sezgin Güvel’e Canon EOS M50 fotoğraf makinesi seti verildi. Ankara’dan katıldığı yarışmada üçüncü olan Ramazan Çırakoğlu ise DJI Mavic Mini Drone’un sahibi oldu.

‘Uluslararası Şehrin Işıkları’ yarışmasında dereceye giren ilk 50 fotoğraf yıl boyunca birçok alanda sanatseverlerin beğenisine sunulacak.