İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Salı 16 ° / 11 ° Rüzgarlı
  • Çarşamba 17 ° / 9 ° Güneşli
  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu


Türk siyasetin Yükselen Yıldızı

Türkiye Değişim Partisi

Türkiye Değişim Partisi Lideri Mustafa Sarıgül iktidara hazırlık merkezlerinin açılışlarını gerçekleştirmeye devam ediyor.
Bu seferde Trakya'nın incisi dediği;Kırklareli 'de   iktidara hazırlık merkezi açılışı gerçekleştiren Sarıgül 1000 'den  fazla araç konvoyuyla Trakya'ya çıkarma yaptı.
Mustafa Sarıgül’e Kırklareli iktidara hazırlık merkezi açılışında  2008 yılından beri yanından hiç ayrılmayan Türkiye Değişim Hareketi zamanında da bir çok önemli görevlerde bulunmuş özellikle de TDH Değişim Gençliği Genel Başkanlığı yapan şuan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali Demir 'de eşlik etti.Demir içindeki gençlik ruhunu bir kez daha ortaya koydu.
Aktif bir şekilde gençler ile elinde meşaleler ,pankartlar ile sloganlar atan Demir gençler ile bu mücadelede bulunmaktan çok mutlu olduğunu, Gençlerin değişimin en önemli parçalarını dile getirdi.
Şuan Genel Başkan Yardımcısı konumunda da olsa her zaman kendisini Gençlik kollarından gelme olduğunu ve kendisi için gençlerin çok önemli olduğunu açıkladı.
Demir ; Kırklareli'ne yıllar önce bir hareketin oluşumu için geldiklerinde gençlik Kolları Genel Başkanı olduğunu şimdi Partiye dönüştürdüklerini gençlerde ki aynı heyecanı, sevinci ,değişime olan inancı, gözlerindeki o tebessümü gördüklerini o heyecanı o enerjiyi aldıklarını söyledi. Mehmet Ali Demir bizlerin Değişime inancı tamdır bizler inandık Değişim Devam Ediyor ,Türkiye'nin artık bir değişime ihtiyacı var dedi.
Demir ;Gençler Değişim istiyor ,gençler siyasette söz sahibi olmak istiyor ve bununda tek yolu Türkiye Değişim Partisi ile mümkün gelin ,gelin gençler değişimin bir parçası olun diye noktaladı.