Şirketler için hangisi daha tehlikeli

SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMI’NA 346 BAŞVURU

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN VALİ YERLİKAYA’YA ZİYARET

Şekerbank’ın Sürdürülebilirlik Raporu’na uluslararası iki ödül…

TDP PENDİK BÜNYAMİN KURŞUN’A EMANET

TDP ÇEKMEKÖY'DEN HALKA SICAK DOKUNUŞ

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

PTT'DEN “KUŞ EVLERİ” KONULU ANMA PULU

  • Cuma 11 ° / 4 ° Güneşli
  • Cumartesi 12 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 9 ° / 5 ° Bulutlu


TDP PENDİK BÜNYAMİN KURŞUN’A EMANET

Çok kısa bir zamanda ilçe başkanlıklarını kurmayı hedefleyen TDP İl Başkanı yakın bir zamanda İstanbul İl Kongresini yapmayı hedefliyor.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Çık kısa bir zamanda ilçe başkanlıklarını kurmayı hedefleyen TDP İl Başkanı yakın bir zamanda İstanbul İl Kongresini hedefliyor.
PENDİK EMİN ELLERE TESLİM
Çok titiz bir araştırmanın ardından planlı ve programlı bir şekilde ilçe başkanlarının atamasını gerçekleştiren başkan Polat, Bugün il Başkanlığı’nda düzenlenen bir törenle Pendik Kurucu İlçe Başkanlığı’na ilçenin önemli değerlerinden Bünyamin Kurşun’u atadı.
KURŞUN’LA PENDİK ŞAHA KALKACAK
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf  Polat, törende  yaptığı konuşmada Pendik ilçesine kurucu başkan olarak ataması yapılan Bünyamin Kurşun’ın Pendik ilçesinde geçmişte başarılı çalışmalar yaptığını, Pendik’li hemşerilerimiz tarafından sevilen ve sayılan bir isim olduğunu, Türkiye Değişim Partisi çatısı altında Pendik’te güzel hizmetler yapacağını inandığını söyledi.
‘DAHA GÜZEL BİR PENDİK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’
Türkiye Değişim Partisi Pendik İlçe Başkanlığı görevine atanan Bünyamin Kurşun’da yaptığı konuşmada,’ kendisini bu göreve layık gören il kurucu heyet üyelerimize, il yönetim kurulu üyelerimize, İl başkanımız Sayın Yusuf  Polat’a, Genel Başkanımız  Sayın Mustafa  Sarıgül’e  teşekkür ederek, verilen  göreve en iyi şekilde layık olmak için var gücüyle çalışacağını’ söyledi.

BÜNYAMİN KURŞUN’I TANIYALIM
Bünyamin kurşun 23 Eylül 1978 yılında 5 çocuklu bir ailenin ilk erkek çocuğu olarak Sivas'ta dünyaya geldi
1998 yılı Şubat ayında vatani görevini yapmak için komando olarak Van'a giden Kurşun Doğu'nun birçok yerinde görev aldı.
2000 yılında üstün başarı belgesiyle birlikte görevini tamamladı.
21 yıllık evli olan Kurşun 3 kız çocuğu ve 1 erkek çocuğu var.
Uzun yıllardır Kurşun Rent A car Firması ve Maslak Atatürk Sanayi sitesindeki Oto yedek parça firmaların yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.