İstanbul’dan Uzaklaşmak İsteyenler İçin Rotalar

EVLERİ GÜVENLİ HALE GETİRMENİN YOLU

Aykut Erdoğdu’nun CHP'li Şişli Belediyesini haraca bağladığı yazışmalar ortaya çıktı.

Meral Akşener Millet İttifakında “DEVA ve Gelecek Partileri” ile işbirliği olacak gibi

Ekrem İmamoğlu, "İnsanlar, yüzleşmekten uzak duruyor."

Kaymakam, Ormanda Araç İçerisinde Cinsel İlişkiye Girerken Basıldı.

Fikirtepe’de Riskli 6 Bin Ev Ve İşyeri Boşaltılıyor.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş; “Bir mazlumun durumu eğer beni rahatsız etmiyorsa Müslümanlığımda bir eksiklik var demektir”

  • Çarşamba 0 ° / 0 ° Yok
  • Perşembe 0 ° / 0 ° Yok
  • Cuma 31.4 ° / 23 ° Açık hava


TDP PENDİK BÜNYAMİN KURŞUN’A EMANET

Çok kısa bir zamanda ilçe başkanlıklarını kurmayı hedefleyen TDP İl Başkanı yakın bir zamanda İstanbul İl Kongresini yapmayı hedefliyor.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Çık kısa bir zamanda ilçe başkanlıklarını kurmayı hedefleyen TDP İl Başkanı yakın bir zamanda İstanbul İl Kongresini hedefliyor.
PENDİK EMİN ELLERE TESLİM
Çok titiz bir araştırmanın ardından planlı ve programlı bir şekilde ilçe başkanlarının atamasını gerçekleştiren başkan Polat, Bugün il Başkanlığı’nda düzenlenen bir törenle Pendik Kurucu İlçe Başkanlığı’na ilçenin önemli değerlerinden Bünyamin Kurşun’u atadı.
KURŞUN’LA PENDİK ŞAHA KALKACAK
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf  Polat, törende  yaptığı konuşmada Pendik ilçesine kurucu başkan olarak ataması yapılan Bünyamin Kurşun’ın Pendik ilçesinde geçmişte başarılı çalışmalar yaptığını, Pendik’li hemşerilerimiz tarafından sevilen ve sayılan bir isim olduğunu, Türkiye Değişim Partisi çatısı altında Pendik’te güzel hizmetler yapacağını inandığını söyledi.
‘DAHA GÜZEL BİR PENDİK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’
Türkiye Değişim Partisi Pendik İlçe Başkanlığı görevine atanan Bünyamin Kurşun’da yaptığı konuşmada,’ kendisini bu göreve layık gören il kurucu heyet üyelerimize, il yönetim kurulu üyelerimize, İl başkanımız Sayın Yusuf  Polat’a, Genel Başkanımız  Sayın Mustafa  Sarıgül’e  teşekkür ederek, verilen  göreve en iyi şekilde layık olmak için var gücüyle çalışacağını’ söyledi.

BÜNYAMİN KURŞUN’I TANIYALIM
Bünyamin kurşun 23 Eylül 1978 yılında 5 çocuklu bir ailenin ilk erkek çocuğu olarak Sivas'ta dünyaya geldi
1998 yılı Şubat ayında vatani görevini yapmak için komando olarak Van'a giden Kurşun Doğu'nun birçok yerinde görev aldı.
2000 yılında üstün başarı belgesiyle birlikte görevini tamamladı.
21 yıllık evli olan Kurşun 3 kız çocuğu ve 1 erkek çocuğu var.
Uzun yıllardır Kurşun Rent A car Firması ve Maslak Atatürk Sanayi sitesindeki Oto yedek parça firmaların yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.