İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Salı 16 ° / 11 ° Rüzgarlı
  • Çarşamba 17 ° / 9 ° Güneşli
  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu


TDP Genel Başkan Yardimcisi Hüseyin Akgün, “MİRAÇ MUKADDES VE MANEVİ BİR YOLCULUKTUR”

Türkiye Değişim Partisi

MİRAÇ KANDİLİNİZİ TEBRİK EDERİM” Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardimcisi Hüseyin Akgün, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.  Akgün mesajında şu görüşlere yer verdi:

Genel Başkan Yardimcisi Hüseyin Akgün, “MİRAÇ MUKADDES VE MANEVİ BİR YOLCULUKTUR”
  Akgün, “MİRAÇ MUKADDES VE MANEVİ BİR YOLCULUKTUR”

“MİRAÇ KANDİLİNİZİ TEBRİK EDERİM”

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardimcisi Hüseyin Akgün Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.  Akgün mesajında şu görüşlere yer verdi:

Kandil geceleri, insanların gönüllerinin aydınlandığı, manevi değerlerin güç kazandığı, paylaşma ve dayanışmanın arttığı mübarek günleridir. Miraç, insanoğlunun kurtuluşu için gönderilen Hz. Peygamber’in (s.a.v) yaptığı, mukaddes ve manevi bir yolculuktur. Gönüllerimizin manevi bir coşku yaşadığı bu kutsal gecede, Peygamber Efendimizin (s.a.v) kutlu ve mucizevi bu yolculuğunun anlamını kavramaya çalışmalı, tüm insanlığın huzur ve mutluluğu için dua etmeliyiz. Bu kutsal geceyi fırsat bilerek tüm kırgınlıklara son vermeli, çevremizde yardıma muhtaç insanlara ve kimsesizlere sevgiyle kucak açarak gönüllerini hoş etmeli ve büyüklerimizi ziyaret edip dualarını almalıyız.

Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu bugünlerde, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin sevgi, kardeşlik ve barış duygularını kuvvetlendirmesini, tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum.