Aykut Erdoğdu’nun CHP'li Şişli Belediyesini haraca bağladığı yazışmalar ortaya çıktı.

Meral Akşener Millet İttifakında “DEVA ve Gelecek Partileri” ile işbirliği olacak gibi

Ekrem İmamoğlu, "İnsanlar, yüzleşmekten uzak duruyor."

Kaymakam, Ormanda Araç İçerisinde Cinsel İlişkiye Girerken Basıldı.

Fikirtepe’de Riskli 6 Bin Ev Ve İşyeri Boşaltılıyor.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş; “Bir mazlumun durumu eğer beni rahatsız etmiyorsa Müslümanlığımda bir eksiklik var demektir”

Marmara Denizinde Kabus Giderek Büyüyor.

İBB Daire Başkanı Yasak Aşkına Makam Aracı Tahsis Etti.

  • Pazar 20 ° / 12 ° Güneşli
  • Pazartesi 18 ° / 10 ° Güneşli
  • Salı 18 ° / 10 ° Güneşli


TDP ÇEKMEKÖY'DEN HALKA SICAK DOKUNUŞ

Türkiye Değişim Partisi Çekmeköy ilçe başkanlığı  tarafından özellikle üreticilerinin yer aldığı Çekmeköy Meydanında  soğuk hava dolayısıyla esnaflara ve alışverişe gelen vatandaşlara mercimek çorbası ikramı yapıldı.

 Soğuk havaya rağmen dükkanlarını açan ve alışverişe gelen vatandaşlar Türkiye Değişim Partisi Çekmeköy ilçe teşkilatin sıcak çorba ikramı ile ısındı.

Çekmeköy ilçe başkanı Yusuf Pınarlı da dağıtıma katılarak, esnaflara hayırlı işler diledi. Kazanlardaki mercimek çorbası, sıcak sıcak vatandaşlara ikram edilirken, vatandaşlar ve esnaflar çorba dağıtımından duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Türkiye Değişim Partisi Çekmeköy ilçe başkanı Yusuf  Pınarlı,  “Böyle soğuk bir günde esnaflarımıza, pazarcılarımiza, Vatandaşlarımıza  sıcak bir ikramda bulunalım istedik. Buraya gelen teyzelerimiz, amcalarımız, ağabeylerimiz Çekmeköy  için ürettikleri ürünleri, soğuk hava olmasına rağmen satışa sunuyorlar. Biz de hem üretici esnaflarımıza hem de alışverişe gelen vatandaşlarımıza bu soğuk kış gününde çorba ikramında bulunduk” dedi.