Şirketler için hangisi daha tehlikeli

SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMI’NA 346 BAŞVURU

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN VALİ YERLİKAYA’YA ZİYARET

Şekerbank’ın Sürdürülebilirlik Raporu’na uluslararası iki ödül…

TDP PENDİK BÜNYAMİN KURŞUN’A EMANET

TDP ÇEKMEKÖY'DEN HALKA SICAK DOKUNUŞ

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

PTT'DEN “KUŞ EVLERİ” KONULU ANMA PULU

  • Cuma 11 ° / 4 ° Güneşli
  • Cumartesi 12 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 9 ° / 5 ° Bulutlu


TDP ÇEKMEKÖY'DEN HALKA SICAK DOKUNUŞ

Türkiye Değişim Partisi Çekmeköy ilçe başkanlığı  tarafından özellikle üreticilerinin yer aldığı Çekmeköy Meydanında  soğuk hava dolayısıyla esnaflara ve alışverişe gelen vatandaşlara mercimek çorbası ikramı yapıldı.

 Soğuk havaya rağmen dükkanlarını açan ve alışverişe gelen vatandaşlar Türkiye Değişim Partisi Çekmeköy ilçe teşkilatin sıcak çorba ikramı ile ısındı.

Çekmeköy ilçe başkanı Yusuf Pınarlı da dağıtıma katılarak, esnaflara hayırlı işler diledi. Kazanlardaki mercimek çorbası, sıcak sıcak vatandaşlara ikram edilirken, vatandaşlar ve esnaflar çorba dağıtımından duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Türkiye Değişim Partisi Çekmeköy ilçe başkanı Yusuf  Pınarlı,  “Böyle soğuk bir günde esnaflarımıza, pazarcılarımiza, Vatandaşlarımıza  sıcak bir ikramda bulunalım istedik. Buraya gelen teyzelerimiz, amcalarımız, ağabeylerimiz Çekmeköy  için ürettikleri ürünleri, soğuk hava olmasına rağmen satışa sunuyorlar. Biz de hem üretici esnaflarımıza hem de alışverişe gelen vatandaşlarımıza bu soğuk kış gününde çorba ikramında bulunduk” dedi.