İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 20 ° / 10 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 ° / 12 ° Bulutlu


TDH İSTANBUL’DA ÇOK FARKLI

Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Kısa adı TDH olan Türkiye Değişim Hareketi Partisi’ni kurarak il başkanlarını atamaya başladı.

Siyasette doğan boşluktan dolayı halkın siyaset sahnesine davet ettiği Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, bu çağrıya uyarak Kısa adı TDH olan Türkiye Değişim Hareketi Partisi'ni kurarak il başkanlarını atamaya başladı. İlk seçimde hedef iktidar parolasıyla yola çıkan Sarıgül, Türkiye’de siyasetin kalbi konumunda olan İstanbul İl Başkanlığına tecrübeli siyaseti Yusuf Polat’ı atadı.
BAŞKAN POLAT ÇOK HIZLI BAŞLADI
Göreve gelir gelmez ayağının tozuyla kolları sıvayan başkan Polat, bir yandan il yönetimini oluştururken diğer yandan da yaptığı etkinliklerle partisini kısa sürede İstanbul’da gündeme taşıyan il başkanları arasında yerini aldı. İl yönetimi, kadın ve gençlik kolları ekibini oluşturan Polat, bugünlerde mesaisini ilçe başkanlığı için kendilerine müracaat eden birbirinden değerli isimleri partisine kazandırmaya ayırdı.
İLÇE BAŞKANLIKLARINA REKOR BAŞVURU
Seçimlere katılmak için ilçe başkanlarının ataması ile birlikte hızlı bir şekilde kongre hazırlığı içerisine girerek TDH Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’e en büyük desteği İstanbul’dan vermek isteyen İl Başkanı Yusuf Polat’ı İlçe başkanlığı için rekor sayıda başvuru olması isimleri belirlemede zorluyor. İnce eleyip sık dokuyarak partisine en uygun isimleri ilçe başkanlıkları için belirlemek isteyen Başkan Polat, mülakatı özel seçilmiş bir ekiple birlikte kendisi gerçekleştiriyor.
YUSUF POLAT KİMDİR?
Yusuf Polat, 1973 yılında Tokat’ta doğdu. Eğitim öğretimini İstanbul’da tamamlayan Yusuf Polat, lisans eğitimini Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde tamamladı. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Denetimi Bölümünde ise yüksek lisans eğitimi alan Polat, 2014 - 2019 yılları arasında İstanbul Çekmeköy Belediye Meclis Üyeliği görevini üstlendi. Yusuf Polat'ın İnşaat ve Sigortacılık alanında faaliyet gösteren firmalarda ortaklığı bulunuyor.