İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Salı 16 ° / 11 ° Rüzgarlı
  • Çarşamba 17 ° / 9 ° Güneşli
  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu


SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

Türkiye Değişim Partisi

Türk siyasetine değişim getirmek için yola çıkan Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkanlığı’nı yaptığı Türkiye Değişim Hareketi Partisi, siyaset sahnesine yeni yıldızlar kazandırmak için kolları sıvadı.
 

Türk siyasetine değişim getirmek için yola çıkan Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkanlığı’nı yaptığı Türkiye Değişim Hareketi Partisi, siyaset sahnesine yeni yıldızlar kazandırmak için kolları sıvadı.

SİYASETTE DEĞİŞİM BAŞLADI
konusunda uzman genç dinamik kültür, sanat ve sosyal hayatta bir çok başarılara imza atmış şahsiyetleri kadrosuna dahil eden Sarıgül, uzun zamandır yakından takip ettiği siyasetin yeni yıldızı Prenses Apalak gibi kendi alanında birçok başarılara imza atmış genç bir kişiliği Türkiye Değişim Partisi Parti meclisi üyeliği görevi vererek hem gençlerin önünü açtı. 
Hem de A kadrosuna genç bir ismi dahil ederek Türkiye’ye hizmet etmek isteyen gençlerin önünü açtığını göstermiş oldu.
TÜRK SİYASETİNDE GENÇLİK ZAMANI
Türkiye Değişim Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Toplantısı’nın ardından Parti meclisi üyeliği görevi tevdi edilen Prenses Apalak, yaptığı ilk açıklamada,” Aldığım görevin sorumluluğu ve bilinci içerisindeyim. Omuzuma yüklenen yükün fakındayım omuzumda gençlerin siyasete girme arzusu ve ülkelerine hizmet etme aşkı var. Bende bütün bilgim, birikimim ve enerjimi partime ayırarak başarılı olmak istiyorum.  Bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım. Görevim tevdi edildikten sonra arayan soran eş, dost ve akrabalarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu