Şirketler için hangisi daha tehlikeli

SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMI’NA 346 BAŞVURU

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN VALİ YERLİKAYA’YA ZİYARET

Şekerbank’ın Sürdürülebilirlik Raporu’na uluslararası iki ödül…

TDP PENDİK BÜNYAMİN KURŞUN’A EMANET

TDP ÇEKMEKÖY'DEN HALKA SICAK DOKUNUŞ

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

PTT'DEN “KUŞ EVLERİ” KONULU ANMA PULU

  • Cuma 11 ° / 4 ° Güneşli
  • Cumartesi 12 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 9 ° / 5 ° Bulutlu


Sarıyer Belediyesi 4.Ulusal Fotoğraf Yarışması başladı

Sarıyer Belediyesi 4.Ulusal Fotoğraf Yarışması başladı

Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sosyal Müdürlüğü'nün bu sene 4. sünü düzenlediği ''Dört Mevsim Yaşayan Sarıyer '' konulu fotoğraf yarışmasına başvurular başladı. 

İstanbul’un eşsiz doğası, tarihi ve renkli yaşam özellikleri ile birbirinden değerli güzelliklerine ev sahipliği yapan güzide ilçesi Sarıyer’in bu değerlerinin fotoğraf ile belgelenmesi, ülkemiz fotoğraf sanatına katkı sağlanması ve fotoğraf sanatçılarının çalışmalarının geniş kitlelere ulaştırabilmelerine olanak sağlanması. Sarıyer’de fotoğraf sanatının yaygınlık kazanması ve genç fotoğraf sanatçılarının yetişmesine katkı sağlanması amacıyla gerçekleştirilen yarışmada birinci 7.500.- TL + TFSF ALTIN Madalyası kazanacak.

Sarıyer Belediyesi 4.Ulusal Fotoğraf Yarışması için son başvuru tarihi 6 Kasım 2020. Yarışmanın sonuçları ise 20 Kasım 2020 tarihinde açıklanacak.

Yarışma sonuçları basın yoluyla ve www.sariyer.bel.tr, www.tfsf.org.tr ve http://www.tfsfonayliyarismalar.org/ adreslerinden duyurulacak. Dereceye giren ve mansiyon alan katılımcılara ödülleri düzenlenecek tören ve sergide takdim edilecek.

Sarıyer Belediyesi 4.Ulusal Fotoğraf Yarışması şartnamesi için tıklayınız