Türkiye'nin artık bir değişime ihtiyacı var!

SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

ÜNİVERSİTELİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY

ŞAHİN,' KANAL İSTANBUL İÇİN REFERANDUMA İHTİYAÇ VAR'

BAŞKAN POLAT, KIRKLARELİ İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİ AÇILİŞİNA TÜM İSTANBUL’U DAVET ETTİ.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Binasında Tabela Asıldı

Şirketler için hangisi daha tehlikeli

SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMI’NA 346 BAŞVURU

  • Pazartesi 9 ° / 3 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 8 ° / 3 ° Bulutlu
  • Çarşamba 10 ° / 3 ° Parçalı bulutlu


Mobilya Temizliğinde Virüs ve Bakterilere Karşı Alınması Gereken Önlemler

Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Siesta, virüs ve bakterilere karşı mobilya temizliğinde dikkat edilmesi gerekenleri vurguluyor

Korona süreciyle birlikte kişisel hijyenimize gösterdiğimiz özen gibi evlerde ve bahçelerde sıklıkla temas ettiğimiz mobilyaların temizliğine de dikkat etmemiz gerekiyor. Antibakteriyel yapısıyla kir tutmayan, tozdan ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini vurgulayan Siesta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, ‘Plastik ürünler su ve sabunla kolaylıkla temizlenen ürünlerdir, bu tür ürünlerin UV içermesi çok önemli. Güneşten ve yağmurdan etkilenmeyen, antistatik özellikte ürünler öncelikli olarak tercih edilmeli’ dedi. Plastik hammadde sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek bakterilere karşı özel hijyenik materyaller üzerine çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Işıldar, ‘Yaz ayları yaklaşırken özellikle bu dönemde balkon ve bahçelerde sevdiklerimizin sağlığını düşünerek, dokunduğumuz yüzeylerin temizliğine daha fazla dikkat etmeliyiz’ açıklamasında bulundu.

Dış mekanların yanı sıra, iç mekân, otel ve restoranlara yönelik ürünler tasarlayan Siesta, ünlü tasarımcılarla iş birliği gerçekleştirmeye devam ediyor. 100’den fazla ülkede 500 satış noktasında ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan Siesta, kaliteli ve dayanıklı ürün geliştirme misyonuyla tüketicisinin beklentilerine odaklanarak üretimlerini gerçekleştiriyor.

Her mekâna uygun ürünler tasarlayan Siesta, ergonomik tasarımları, istiflenebilir yapıdaki ürünleriyle bahçelere ve yaşam alanlarına estetik dokunuşlarla ferahlık katıyor.