Şirketler için hangisi daha tehlikeli

SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMI’NA 346 BAŞVURU

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN VALİ YERLİKAYA’YA ZİYARET

Şekerbank’ın Sürdürülebilirlik Raporu’na uluslararası iki ödül…

TDP PENDİK BÜNYAMİN KURŞUN’A EMANET

TDP ÇEKMEKÖY'DEN HALKA SICAK DOKUNUŞ

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

PTT'DEN “KUŞ EVLERİ” KONULU ANMA PULU

  • Cuma 11 ° / 4 ° Güneşli
  • Cumartesi 12 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 9 ° / 5 ° Bulutlu


Kızılay Sultangazi Yoksulların Yüzünü Güldürüyor

Türk Kızılayı Sultangazi Şubesi Her ramazan ayında olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere hazırladıkları gıda kolilerini ulaştırarak sevindiriyor.

 

Özellikle hayırsever iş adamlarının destekleriyle hazırlanan yardım kolileri projesine Sultangazi´de okuyan öğrencilerde harçlıklarıyla destek veriyor.

IHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BİRLİKTE SEVİNDİRELİM
Bu yıl toplamda 500 aileye gıda kolisi ulaştırmayı hedefleyen Türk Kızılayı Sultangazi Şubesi yönetimi gelen yardım taleplerini karşılamak için çalışmalarını hızlandırdı.
Oluşturdukları yaklaşık 100 kişilik gönüllü gurubu ile hazırlamaya başladıkları gıda kolilerini en kısa zamanda ihtiyaç sahiplerine ulaştırma planlamasıni tamamlayan yönetım kurulu üyeleri önümüzdeki haftadan itibaren ma?dur aileleri ziyaret edecekler

FİTRE VE ZEKATLAR KIZILAY´A
Ramazan ayı münasebetiyle fitre zekat ve bağışta bulunmak isteyen vatandaşlara kapılarının açık olduğunu söyleyen yöneticler katkıda bulunmak isteyen vatandaşları Sultangazi Belediyesi´nin Ramazan etkinlik alanında kurdukları 2 nolu Türk Kızilay Sultangazi Şube standina beklediklerini kaydettiler.
Şube yönetimi, isteyen hayırseverlere yapacakları yardımları kendi elleriyle ihtiyaç sahibi ailere ziyaret ettirerek ulaştırma imkanı da tanıyor