Ceylan Gittiginiz her yerde; Söylediğiniz her şarkıda biz variz

Türkiye Değişim Partisi Kadınlar Günü Programı Düzenliyor

Türk siyasetin Yükselen Yıldızı

İstanbul'un değişim meşalesi Yusuf Polat'ta

SİYASETTE BAŞARI, EMEK VE SABIR İSTER

Polat’dan Muhasebeciler Günü Mesajı

Türkiye'nin artık bir değişime ihtiyacı var!

SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

  • Pazar 8 ° / 3 ° Bulutlu
  • Pazartesi 10 ° / 1 ° Güneşli
  • Salı 11 ° / 1 ° Güneşli


Karşıyaka Spor Kulübü #AdıÜstündeKarşıyakalı Sloganıyla Yeni Sezona Hazır

Karşıyaka Spor Kulübü #AdıÜstündeKarşıyakalı Sloganıyla Yeni Sezona Hazır

Karşıyaka Spor Kulübü, 2020-2021 sezonunda #AdıÜstündeKarşıyakalı konseptiyle hazırlanan yepyeni bir içerikle taraftarlarıyla buluştu.

Yeni sezonda kulübün yeşil-kırmızı renklerini ve geleneksel tasarımlarını ‘’Beyaz Forma ve Çubuklu Forma ’’ ile taraftarlarına sunan Karşıyaka Spor Kulübü, tarihinin en önemli anlarından birini de formalarının üzerine taşıdı. Üzerinde zeytin ağacı motiflerini içeren formalar, Karşıyaka Spor Kulübü’nün 1912 yılında zeytin ağacının altında kuruluşunu temsil ederken, aynı zamanda da Karşıyaka Kulübü’nün tarihsel geçmişiyle kutsallığını, altyapısıyla üretkenliğini, değişim ve çağdaşlığıyla bilgeliğini simgeliyor.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından onurlandırılan ve armasında Türk Bayrağı’nı taşıma şerefine sahip tek kulüp olan Karşıyaka Spor Kulübü sporcularının ve Karşıyaka taraftarlarının yer aldığı, “Karşıyaka’nın ve Karşıyakalıların hikayesi” sloganıyla hazırlanan #AdıÜstündeKarşıyakalı konseptli yeni reklam filmi de taraftarlarının beğenisine sunuldu. Yeni kampanyasıyla öncü bir sosyal sorumluluk hareketini de başlatan Karşıyaka Spor Kulübü’nün Sportive tarafından hazırlanan yeni sezon formalarını satın alacak taraftarlar, talep etmeleri halinde isimleriyle birlikte “Karşıyakalı ırkçılık yapmaz, dürüsttür”, “paylaşımcıdır”, “hak yemez”, “saygılıdır”, “trafik kurallarına uyar”, “farklı görüşlere açıktır”, “affedicidir ve kin tutma” ifadelerinden birini formalarına yazdırabilecek. Taraftarlar Türkiye’nin en büyük spor perakende markası Sportive imzalı formalara ve lisanslı ürünlere, MaviBahçe AVM’de hizmete giren KSK Store by Sportive’den ulaşabilecek.

Karşıyaka Spor Kulübü’nün vizyon ve misyonunu temel alarak hazırlanan formalar ve yeni kampanya, Medina Turgul DDB tarafından tasarlandı. Prodüksiyonu 12 Yapım tarafından gerçekleştirilen reklam filmi çekimi, Urla’da yer alan 300 yıllık bir zeytin ağacının altında iki günde tamamlandı.

Karşıyaka Spor Kulübü’nün, geçtiğimiz yıl “kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf” tezahüratının ulaştığı ses dalgalarının ilhamıyla futbol, basketbol ve voleybol sporcuları için hazırladığı formaları, dünya spor tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyordu. Üretimi Sportive’e, tasarımı ise Medina Turgul DDB’ye ait formalar taraftarlarının haklı beğenisini kazanmıştı.

#AdıÜstündeKarşıyakalı

Reklamveren

Karşıyaka Spor Kulübü ve Sportive A.Ş.

Yaratıcı ajans

Medina Turgul DDB

Forma tasarımı

Medina Turgul DDB

Prodüksiyon

ThreeB Production / 12 Yapım 12 Yapım

Marka Ekibi

Katip Burak Sarı, Sportive /

 

Tilbe Bayram, Sportive

 

Erhan Yılmaz, Sportive

 

Zeynep Deniz Uğur, Sportive

 

Karşıyaka Spor Kulübü Yöneticileri

Ajans Prodüktörü

Rıdvan Gürses

Stratejik planlama ekibi

Zafer Yılmaz, Umut Albayrak, Velican Şahin, Burak Özbek

Yönetmen

Samet Hamiş

Görüntü yönetmeni

Yunus Emre Hamiş

Focus Puller

Murat Fırtın

Kamera Asistanı

Uğurcan Erin

Post prodüksiyon

Unity Production

Kurgu&Color

Selman Ecirli

Müzik

Ali Saran

Seslendirme

Karşıyaka Taraftarları ve Melik Argın

Medya ajansı

360 Optimum