Bir kitap daha Platform Projesi oluyor

COVİD-19’LU HASTA İLE AYNI EVDE YAŞAMIN 10 ÖNEMLİ KURALI!

Uzaktan eğitim sürecinde kahvaltıyı ihmal etmeyin

Evde Spor Yaparken Doğru Bilinen Yanlışlar

AGD'DEN ONLİNE TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ

TDH İSTANBUL’DA ÇOK FARKLI

İndirim Günlerinde Akıllı Alışverişin 7 Püf Noktası

Ülkemizde her yıl 40 bin kişi bu hastalıkla tanışıyor

  • Perşembe 13 ° / 6 ° Güneşli
  • Cuma 13 ° / 6 ° Güneşli
  • Cumartesi 13 ° / 5 ° Güneşli


Kadir Doğulu ve Serdar Coşgun’dan “Arap Atı Gibi Sallar Başını” Yorumu

İlk olarak geçtiğimiz hafta “Vardım Hint Eline” türküsünü yorumlayarak müzik piyasasına yeni bir nefes getiren sanatçı Serdar Coşgun, Kadir Doğulu’nun prodüktörlüğünü üstlendiği ve kajon çalarak destek verdiği “Arap Atı Gibi Sallar Başını” türküsünün kaydını YouTube kanalında yayınladı.

“ARAP ATI GİBİ SALLAR BAŞINI” kaydı için: https://youtu.be/I-1XCf239PI

Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisi ve sevgisini profesyonel olarak devam ettirme ilhamı ile müzik piyasasına giriş yapan sanatçı Serdar Coşgun, Şanlıurfa yöresine ait “Arap Atı Gibi Sallar Başını” türküsünü yeniden yorumlayarak müzikseverlerle buluşturdu. Saz, bağlama, cura, kanun ve ney gibi enstrümanları kullanan sanatçının yeni bir yorum kattığı Şanlıurfa yöresine ait türkü büyük ilgi gördü.  

Daha önce Vuslat dizisinde Kadir Doğulu ile “Zahit Bizi Tan Eyleme” isimli eseri yorumlayan Serdar Coşgun’a “Arap Atı Gibi Sallar Başını” türküsünde Kadir Doğulu kajon çalarak destek verdi.

Söz ve müziği Yavuz Tapucu’ya ait olan ve Serdar Coşgun’un seslendirdiği “Arap Atı Gibi Sallar Başını” türküsü Coşgun’un YouTube kanalından ve tüm dijital platformlardan dinlenebilir. Serdar Coşgun’un yeniden yorumlayacağı ve prodüktörlüğünü Kadir Doğulu’nun yaptığı diğer türküler ise temmuz ve önümüzdeki aylarda Alim Yapım etiketiyle dinleyicisiyle buluşacak.