Şirketler için hangisi daha tehlikeli

SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMI’NA 346 BAŞVURU

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN VALİ YERLİKAYA’YA ZİYARET

Şekerbank’ın Sürdürülebilirlik Raporu’na uluslararası iki ödül…

TDP PENDİK BÜNYAMİN KURŞUN’A EMANET

TDP ÇEKMEKÖY'DEN HALKA SICAK DOKUNUŞ

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

PTT'DEN “KUŞ EVLERİ” KONULU ANMA PULU

  • Cuma 11 ° / 4 ° Güneşli
  • Cumartesi 12 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 9 ° / 5 ° Bulutlu


İSTANBUL'DA YUSUF POLAT RÜZGARI

Göreve gelir gelmez  kolları sıvayarak siyasi çalışmalarına başlayan Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf  Polat, Çok kısa zamanda İstanbul'da yaptığı farklı çalışmalarla adından partisinin adından sıkça söz edilmesin

Göreve gelir gelmez  kolları sıvayarak siyasi çalışmalarına başlayan Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf  Polat, Çok kısa zamanda İstanbul'da yaptığı farklı çalışmalarla adından partisinin adından sıkça söz edilmesini sağlamayı başardı. Sosyal ve dayanışma alanlarında uyguladığı projelerle gündeme gelen İl Başkanı Yusuf Polat TDP Lideri Mustafa Sarıgül'in gözde il başkanları arasında  yerini aldı.

Bir yandan pandemi döneminde İstanbul'un her noktasında halka ücretsiz maske dağıtımı yaptıran Başkan Polat ve ekibi diğer yandan da İstanbul'da yağan kar yoğun kar yağışında yolda mahsur kalan vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunarak yürekleri ısıtarak gönüllere girmeyi başardı.
Her alanda partisinin varlığını sürdüren Başkan Yusuf Polat, öte yandan ilçe başkanlıklarını tek tek ziyaret ederek bir ayndan ekip kurmaya diğer yandan da partisini kongreye hazırlayamaya çalışıyor. 
Bu bağlamda İstanbul'un en büyük ilçesi olan Esenyurt'ta bir takım ziyaretler gerçeleştiren Polat, Partisinin Esenyurt ilçe başkanlığını da ziyaret etti. İlçe Başkanı Emrah Çavaz'dan yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi alan Yusuf Polat katılımcılarla yakından ilgilendi. Polat'ın  ilçe teşkilatı gezisine TDP İstanbul il yönetim kurulu üyeleri Rıfat Karakoç ve Cem Özkaya partililerde iştirak etti.
.