Polat’dan Muhasebeciler Günü Mesajı

Türkiye'nin artık bir değişime ihtiyacı var!

SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

ÜNİVERSİTELİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY

ŞAHİN,' KANAL İSTANBUL İÇİN REFERANDUMA İHTİYAÇ VAR'

BAŞKAN POLAT, KIRKLARELİ İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİ AÇILİŞİNA TÜM İSTANBUL’U DAVET ETTİ.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Binasında Tabela Asıldı

Şirketler için hangisi daha tehlikeli

  • Pazartesi 9 ° / 3 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 8 ° / 3 ° Bulutlu
  • Çarşamba 10 ° / 3 ° Parçalı bulutlu


İstanbul'a Kar Ne Zaman Yağacak?

Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarısı! İstanbul'a kar yağacak mı? İstanbul'a kar ne zaman yağacak?.

Aralık ayının son günlerinde ülkemizin birçok yerinde kar yağışı etkili oluyor. Özellikle İç Anadolu ve Doğu Anadolu'da etkisini gösteren kar yağışları gündelik hayatı olumsuz etkiliyor. Soğuk hava dalgası İstanbul'da da etkisini göstermeye başladı. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar bu kapsamda İstanbul'a kar yağacak mı sorusuna yanıt arıyor. Peki, İstanbul'a kar yağacak mı? İstanbul'a ne zaman yağacak? İşte 28-29 Aralık İstanbul hava durumu raporu....

Ülkemizin pek çok ilinde etkisini gösteren kar yağışlarının ardından vatandaşlar Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıları yakından takip ediyor. Aralık ayının son günlerinde etkisini gösteren soğuk hava dalgasının ardından İstanbul'a kar yağıp yağmayacağı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Milyonlarca vatandaş İstanbul'a kar yağacak mı sorusuna yanıt ararken İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusunun yanıtı da merakla araştırılanlar arasında yer alıyor.

İSTANBUL'A KAR YAĞACAK MI?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından İstanbul'da etkisini gösteren yağmur, bazı noktalarda zaman zaman kar yağışına dönüştü. Çatalca'da akşam saatlerinden itibaren kar yağışı etkili oldu. Bazı noktalarda beyaz örtü oluşurken, merkezde karla karışık yağmur yerini kar yağışına bıraktı.

Silivri'de de akşam saatlerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Kentin yüksek kesimlerinde ve Silivri'nin bazı mahallerinde kar yağışı etkisini gösterdi.

İSTANBUL'A KAR NE ZAMAN YAĞACAK? METEOROLOJİ UYARDI!

Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul'da çok bulutlu ve yağmurlu, yüksek kesimleri zaman zaman karla karışık yağmur ve kar yağışlı bir hava bekleniyor. İstanbul'un yüksek kesimleri ile Bursa ve Bilecik çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor.

METEOROJİ'DEN O İLLER İÇİN UYARI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Marmara'nın doğusu, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Kırklareli, Aydın, Muğla, Denizli, Afyonkarahisar, Trabzon ve Giresun çevreleri ile Tekirdağ'ın doğu ilçelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

MARMARA BÖLGESİNDE HAVA NASIL OLACAK?

Çok bulutlu, bölgenin doğusu ile Kırklareli çevreleri ve Tekirdağ'ın doğu kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, İstanbul'un yüksek kesimleri ile Bursa ve Bilecik çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

EDİRNE -3°C, 6°C
Çok bulutlu

İSTANBUL 3°C, 8°C
Çok bulutlu ve yağmurlu, yüksek kesimleri zaman zaman karla karışık yağmur ve kar yağışlı

KIRKLARELİ -1°C, 5°C
Çok bulutlu, karla karışık yağmurlu yüksekleri kar yağışlı

KOCAELİ 4°C, 7°C
Çok bulutlu ve yağmurlu, yüksek kesimleri zaman zaman karla karışık yağmur ve kar yağışlı