İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 20 ° / 10 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 ° / 12 ° Bulutlu


Hayırsever iş adamı Serkan Genç'ten 250 aileye yardım

Türkiye Değişim Hareketi Kurucular Kurulu Üyesi ve Tekstil işletmecisi hayırsever iş adamı Serkan Genç, koronavirüs döneminde ihtiyaç sahibi 250 aileye maddi ve manevi yardımda bulundu.

Türkiye Değişim Hareketi'nin  Kurucular Kurulu Üyesi ve tekstil, petrol işletmecisi hayırsever iş adamı Serkan Genç, koronavirüs döneminde ihtiyaç sahibi 250 aileye maddi ve manevi yardımda bulundu.

Yardıma muhtaç aileler için harekete geçen iş adamı Serkan  Genç, çevresinde tespit ettiği yada sosyal medya aracılığı ile kendisine bildirilen 250 aileye maddi ve manevi yardımda bulundu.

 Genç, "Eğer paylaşmayı bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir. Biz bu düsturla elimizden geldiği kadar bildiğimiz, gördüğümüz ya da bize bildirilen muhtaç ailelere yardım yaparak gözetmeye gayret ediyoruz" dedi.

Yalçın, Cumhurbaşkanlığı tarafından pandemi sürecinde başlatılan ''Biz Bize Yeteriz Türkiyem'' kampanyasının, Türk milletinin dayanışma ruhunu göstermek adına değerli bir örnek olduğuna dikkat çekerek, "Millet olarak bin yıldır ayakta isek, bu yardımlaşma ve dayanışma geleneğimizin gücünden geliyor" dedi.