BİZANS'IN GİZEMLİ SIRLARI

12 AYDA MİLYONLARCA KİŞİSEL VERİ SIZDIRILDI!

MEKKE’NİN FETHİ COŞKUSU EKRANLARDAN TÜM DÜNYA’YA YAYILDI! 

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNDE 50 YILLIK TECRÜBE

MUTLU ÇOCUK, MUTLU BİREY OLUYOR

İŞTE SPERM KALİTESİNİ ARTTIRAN 8 ÖNEMLİ BESİN

SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

ÜNLÜ İŞ ADAMINDAN DEV YATIRIM

  • Cumartesi 6 ° / 2 ° Bulutlu
  • Pazar 2 ° / 0 ° Rüzgarlı
  • Pazartesi 3 ° / -2 ° Parçalı bulutlu


Hayırsever iş adamı Serkan Genç'ten 250 aileye yardım

Türkiye Değişim Hareketi Kurucular Kurulu Üyesi ve Tekstil işletmecisi hayırsever iş adamı Serkan Genç, koronavirüs döneminde ihtiyaç sahibi 250 aileye maddi ve manevi yardımda bulundu.

Türkiye Değişim Hareketi'nin  Kurucular Kurulu Üyesi ve tekstil, petrol işletmecisi hayırsever iş adamı Serkan Genç, koronavirüs döneminde ihtiyaç sahibi 250 aileye maddi ve manevi yardımda bulundu.

Yardıma muhtaç aileler için harekete geçen iş adamı Serkan  Genç, çevresinde tespit ettiği yada sosyal medya aracılığı ile kendisine bildirilen 250 aileye maddi ve manevi yardımda bulundu.

 Genç, "Eğer paylaşmayı bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir. Biz bu düsturla elimizden geldiği kadar bildiğimiz, gördüğümüz ya da bize bildirilen muhtaç ailelere yardım yaparak gözetmeye gayret ediyoruz" dedi.

Yalçın, Cumhurbaşkanlığı tarafından pandemi sürecinde başlatılan ''Biz Bize Yeteriz Türkiyem'' kampanyasının, Türk milletinin dayanışma ruhunu göstermek adına değerli bir örnek olduğuna dikkat çekerek, "Millet olarak bin yıldır ayakta isek, bu yardımlaşma ve dayanışma geleneğimizin gücünden geliyor" dedi.