İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Salı 16 ° / 11 ° Rüzgarlı
  • Çarşamba 17 ° / 9 ° Güneşli
  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu


HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNDE 50 YILLIK TECRÜBE

Yarım asırdan beri havalandırma ve iklimlendirme alanında yaptığı projelerle sektörün önde gelen firmaları arasından yer alan Göztes Mekanik firması başarı halkasına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.


TECRÜBE VE TEKNOLOJİ BÜTÜNLEŞTİ
Kurulduğu 1972 yılından beri aldıkları her projede müşterilerine güven ve sorunsuz teslimat anlayışını sunan firma, tecrübelerini teknolojik gelişmelerle harmanlamasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

‘FARKIMIZ NİTELİK VE NİCELİĞİMİZDİR’
Aldıkları her projede önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu ifade eden Göztes Mekanik Yönetim Kurulu başkanı Orhan Gözci, “Yaklaşık 42 yıllık tecrübemiz ile birlikte  profesyonel ekibimizle iklimlendirme, ısıtma, soğutma, havalandırma ve komple mekanik tesisat alanlarında iddialıyız.’’ diye konuştu.

‘ÇEVRE DOSTU OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Göztes Mekanik olarak üstlenmiş oldukları misyonun farkında olduklarını belirten Gözci, “Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde hedefimiz en yüksek kalitede hizmet vermektir. Bu doğrultuda insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten kaçınmayacağız. Gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru emin adımlar atarak büyümeye devam edeceğiz”. şeklinde konuştu.