İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Salı 16 ° / 11 ° Rüzgarlı
  • Çarşamba 17 ° / 9 ° Güneşli
  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu


Fatih Portakal´ın Din Adamlarına Hakaretine Tepki Yağıyor

CHP´lilerin din adamlarıyla iftar yapmasına sesini çıkarmayan FOX TV sunucusu Fatih Portakal´dan skandal tweet.

 

Her fırsatta Türkiye ve AK Parti karşıtı provokatif haberler yapan ABD sermayeli FOX TV´nin sunucusu  skandal bir tweete imza attı. Daha önce  ve ´nun Meleler ve din adamlarıyla yaptığı iftara sesi çıkmayan FOX TV´nin sunucusu Portakal, ´ın dini kanaat önderleriyle bir araya gelmesini diline doladı.

Her fırsatta Türkiye ve AK Parti karşıtı provokatif haberler yapan ABD sermayeli FOX TV´nin sunucusu  skandal bir tweete imza attı.

 ve  Kürt Meleler ve din adamları ile iftar yaparken tek bir tweet dahi atamayan Fatih Portakal, ´ın dini kanaat önderleriyle bir araya gelmesinin ardından sosyal medyadan nefret kustu.

SKANDAL TWEET
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım´ın yaptığı ziyareti diline dolayan Portakal, "Hala tarikatlardan cemaatlerden medet umanlar var. Aslında değişmeyen ülke gerçeği. Ne var ki bu zemini hazırlayan yine siyasetçinin kendisi. Bu fotoğraf ve o söz: "TC şeyhler, dervişler, müridler memleketi olamaz" ifadelerini kullanarak haddini aştı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu Canan Kaftancıoğlu, Kürt kanaat önderler, Meleler ve din adamları ile iftar yapmış, Kürtçe anadilde eğitim vaat etmişti ve Barzani´nin medyasına da özel röportaj vermişti ancak Fatih Portakal bu konuyla ilgili tek bir satır haber dahi yapmamıştı.