İstanbul'da TDP Parti'den CHP Partisi'ne ziyaret

Kader’den “Down Sendromu Farkındalık Günü” Mesajı…

Şalcı Ailesi’nin Mutlu Günü

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Polat'’tan İstanbul il Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret

Aydemir, 14 Mart Tıp Bayramı mesaj

CEM KARADAĞ: TARİHİMİZ İSTİKLAL MARSIMIZLA ŞAHLANMIŞTIR

Türkiye Değişim Partisi İstanbul il başkan yardımcısı Albayrakoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı

Güler'den Miraç kandili mesajı.

  • Perşembe 19 ° / 8 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 20 ° / 10 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 18 ° / 12 ° Bulutlu


Davutoğlu İhanete Ne Zaman Başladı

Ahmet Davutoğlu ihanete başbakanlığı döneminde başlamış! İlk olarak da Sabah gazetesi yazarlarını hedef almış!.

Gazeteci Süleyman Özışık, CNN Türk'te katıldığı canlı yayın programında Davutoğlu ve ekibi hakkında çok konuşulacak ifadeler kullandı. Davutoğlu'nun ihanete başbakanlığı döneminde başladığını söyleyen Özışık, "Ahmet Bey’in ekibi tarafından İstanbul Anadolu yakasında gerçekleştirilen bir toplantıya çağırıldım. ‘Reis dönemi bitiyor, hoca dönemi başlıyor. Bizimle misin değil misin?’ diye sordular" dedi. Davutoğlu'nun Sabah gazetesi yazarlarını da hedef aldığını söyleyen Özışık, “Cumhurbaşkanı’nın yakınındaki bütün yazar takımını lağvedeceğiz, itibarsızlaştıracağız” dediğini aktardı..

Gazeteci Süleyman Özışık, CNN Türk'te katıldığı bir canlı yayın programında Ahmet Davutoğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"REİS DÖNEMİ BİTİYOR HOCA DÖNEMİ BAŞLIYOR!"
Özışık, Davutoğlu'nun başbakanlık döneminde kendisini bir toplantıya davet ettiğini söyleyerek, "Bunu katıldığım bütün televizyon programlarında söyledim. Yazılarımda da yazdım. Sayın Ahmet Davutoğlu'nun başbakanlığı döneminde, Ahmet Bey'in ekibi tarafından İstanbul Anadolu yakasında gerçekleştirilen bir toplantıya çağırıldım. 'Reis dönemi bitiyor, hoca dönemi başlıyor. Bizimle misin değil misin?' diye sordular" ifadelerini kullandı.

"Sizin amacınız nedir" diye sorduğunu dile getiren Özışık, "Cumhurbaşkanı'nın yakınındaki bütün yazar takımını lağvedeceğiz, itibarsızlaştıracağız" dediklerini aktardı.

DAVUTOĞLU SABAH YAZARLARINI HEDEF ALMIŞ!
Kendisine söylenen isimleri de açıklayan Özışık, "İsimleri de söyleyeyim. Haşmet Babaoğlu, Engin Ardıç, Hilal Kaplan, Cemil Barla, Melih Altınok ve birkaç yazar daha. Bunların ipi çekilecek." İfadelerini kullandı.

"TOPLANTIYA KATILANLAR GAZETE KURDU PELİKANCI DİYOR"
Özışık şöyle devam etti:
Bu toplantılara katılanların tamamı da şuanda belli başlı farklı gazeteler kurdular ve Cumhurbaşkanı'na saydırıyorlar. Pelikan diyenlere bakın. Kim olduklarını anlarsınız. Bu toplantıdan sonra ben kendilerine siz aklınızı yitirmişsiniz dedim. Bundan 3 yıl önce Habertürk'te söylediğimde Davutoğlu ekibi 'yalan söylüyor, dava açacağız' diye yalanladılar. Ama dava açan olmadı.

BU AÇIKLAMALAR SONRASI GÖZLER O GAZETEYE ÇEVRİLDİ!
Süleyman Özışık'ın bu çarpıcı açıklamaları sonrası akıllara Davutoğlu'nun toplantısı sonrası kurulan Karar gazetesi geldi. Söz konusu gazete yayın hayatına başladığı günden bu yana Davutoğlu lehine ve Başkan Erdoğan'ın aleyhine yaptığı haberlerle dikkat çekmişti. Gazete aynı zamanda Sabah gazetesinin hatrı sayılır yazarları ve Başkan Erdoğan'ın etrafındaki gazeteciler için Pelikancı itirafında bulunmuştu.