Polat’dan Muhasebeciler Günü Mesajı

Türkiye'nin artık bir değişime ihtiyacı var!

SİYASET SAHNESİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

ÜNİVERSİTELİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY

ŞAHİN,' KANAL İSTANBUL İÇİN REFERANDUMA İHTİYAÇ VAR'

BAŞKAN POLAT, KIRKLARELİ İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİ AÇILİŞİNA TÜM İSTANBUL’U DAVET ETTİ.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Binasında Tabela Asıldı

Şirketler için hangisi daha tehlikeli

  • Pazartesi 9 ° / 3 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 8 ° / 3 ° Bulutlu
  • Çarşamba 10 ° / 3 ° Parçalı bulutlu


Ahmet Hakan Bayan İmamoğlu´na Saydırdı

Ahmet Hakan Dilek İmamoğlu´nu çok fena ti´ye aldı

 

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, "Beylikdüzü´nde mutlu bir Hollandalı" başlığını açtığı yazısında Dilek İmamoğlu´nun Beylikdüzü ile ilgili açıklamalarına ti´ye aldı.

Ahmet Hakan´ın, yeni yazısında gündem başlıklarından biri de Ekrem İmamoğlu´nun eşi Dilek İmamoğlu´nun Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajdı.

İmamoğlu´nun "Beylikdüzü, başta Hollanda olmak üzere Avrupalıların turlar düzenleyip geldikleri, en çok konut aradıkları ilçe" sözlerine takılan Ahmet Hakan, "Beylikdüzü´nde bir konut bulmak için yanıp tutuşan Hollandalılar... İnsan hayret bile edemiyor." diye yazdı.

Yazısının ilgili bölümünde Hakan şu ifadeleri kullandı: 

"İnsan hayret bile edemiyor"

Vay vay vay! Sırf Beylikdüzü´nü görmek için turlar düzenleyen Avrupalılar... Beylikdüzü´nde bir konut bulmak için yanıp tutuşan Hollandalılar... İnsan hayret bile edemiyor.

"Beylikdüzü´nde mutlu bir Hollandalı"

80´li yıllarda turizmi gazlamak için tek kanallı siyah-beyaz televizyonlarımızda bir şarkı çalınırdı. Sözleri şöyleydi: ?İnsanlar bir arada hayattan zevk almalı / Düşünün: Antalya´da mutlu bir Hollandalı?.

Şarkının sözlerini ?Düşünün: Beylikdüzü´nde mutlu bir Hollandalı? diye değiştirmeye kalkıştım... Bunu düşünmeye kalkışanların beyinlerinin yanma ihtimalini aklıma getirerek... Bir an korkup ürperdim.